Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt
Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt
Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt
Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt
Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt

Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137342
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Aksiyon filmlerinin akıllarda kalıcı olan etkileyici yapımlarından Son Samuray'ı gitaristlere özel olacak şekilde tasarladık ve ortaya Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt'ü çıkardık!

Gitar çalan ve bu mesleği severek yapan dostlarınıza en özel günlerde armağan edebileceğiniz en farklı hediyelerden biri olacak bu t-shirt ile onları şaşkınlığa uğratmanız münkün. Şimdiye kadar böylesi bir hediye almadıklarını varsayarsak Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt'den etkileneceklerinden ve özel bir yere koyacaklarından emin olabilirsiniz. T-shirtümüzü etkileyici kılan ve unutulmaz bir hediyeye dönüştüren etkileyici baskısı, özgün ve şaşırtıcı tasarımı ile her yerde dikkat çekecektir. Sevgili gitarist dostalarınız onlara hediye edeceğiniz bu t-shirtü evde, işte, yürüyüşte veya gitar çalarken keyifle kullanabilecekler ve her giydiklerinde de siz değerli dostları akıllarında olacak. Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tshirt'ü bay veya bayana özel olacak şekilde hazırlatmanız da mümkün. Üstelik kişiye uygun olacak bedende.

Sizin de gitar çalan ve bunu meslek olarak edinen bir arkadaşınız varsa ve ona unutulmaz ve etkileyivci bir hediye vermek istiyorsanız gitaristlere özel tasarım t-shirtümüzü onun için hemen hazırlatın, ömür boyu heyecanını koruyacak bir hediye tercihinde bulunun. emin olun ki sıradan hediyelerin aksine böylesi çılgın ve farklı bir hediye seömeniz hem sizi hem de karşınızdaki insanı mutlu edecektir.

 

Gitar Çalan Son Samurai Desenli Tişört

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.