Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak
Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak

Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136541
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evlilik bütün bayanların hayalidir. Birlikte oldukları insanla mutlu bir yuva kurmak tek düşünceleridir. Erkekler ise evlilikten kaçan taraf olmuşlardır hep. Ama ne olursa olsun, beyler istese de istemese de bu olayın sonunda bayanlar kazanır ve o mutlu yuva kurulur. Bu çelişkinin resmedildiği Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak, yeni evli çiftlere veya sevgilinize hediye edebileceğiniz espirili bir armağan. Evleniyor olmaktan mutsuz olan bir damat ve oldukça mutlu bir gelin ile tasarlanan bu kupa bardak 'Buraya Kadar' espirisi ile detaylandırılmıştır. Çay/kahve keyifleri için benzersiz bir eşya olabilecek Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak, yüzlerde tatlı gülümsemelere sebep olacaktır. Bu sıradışı bardağı hediye ettiğiniz sevdikleriniz sizi hep sevgiyle anacaklardır.

Sizde yeni evli arkadaşlarınıza veya sevgilinize espirili bir hediye arayışı içindeyseniz Game Over Buraya Kadar Kupa Bardak'ı onlar için tercih edebilirsiniz.

 

Game Over Buraya Kadar Kupa Bardağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Üzerinde ;

Evlenmek üzere olan Mutsuz Bir Erkek, Mutlu Bir Bayan resmi mizansen edilmiş ve Buraya Kadar yazan 330ml hacminde seramik kupa bardak.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.