Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58347
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
15 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Profesyonel olarak fotoğrafçılıkla uğraşan ya da amatör olarak işi öğrenmeye çalışan dostlarınıza baktıkça sizi hatırlatacak kullanışlı bir hediye, Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası..

Fotoğrafçıya ne alınır? diye günlerdir araştırıyorsanız ama istediğiniz türde hediye bulamıyorsanız Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası bu mesleğe gönül vermiş sevdikleriniz için tasarlanmış harika bir hediye seçeneği!

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası fotoğrafçı arkadaşınızın beğenisini kazanacak, gördüğünde seveceği, küçük ama anlamlı bir hediye olacaktır.

Çekim sonrasında veya çay-kahve keyfi yapmak istediği her an sizin hediyenizle çay- kahve keyifleri ikiye katlanacaktır.

Fotoğrafçı arkadaşınıza Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'ndan daha orijinal bir hediye bulamazsınız.

Arkadaşınız Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı hem dekoratif olarak hem de çay-kahve saatlerine keyif katmak için zevkle kullanacaktır ve her kullandığında sizi sevgiyle hatırlayacaktır.

Siz de fotoğrafçı arkadaşınıza sıradan hediyelerin dışında oldukça farklı ve özel bir hediye vermek istiyorsanız, Hediye Fabrikası'nın tasarımı Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı hemen satın alın.

 

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Porselen beyaz kupadan oluşmaktadır.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.