X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası
Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58347
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Profesyonel olarak fotoğrafçılıkla uğraşan ya da amatör olarak işi öğrenmeye çalışan dostlara baktıkça sizi hatırlatacak kullanışlı bir hediye, Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası ile onları son derece mutlu etmeye hazır olun! Fotoğrafçıya ne alınır? diye günlerdir araştırıyorsanız ama istediğiniz türde hediye bulamıyorsanız Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası bu mesleğe gönül vermiş sevdikleriniz için tasarlanmış harika bir hediye seçeneği! Fotoğrafçı arkadaşa alınacak kupa bardak çeşitleri arasından özel bir hediye tercihidir.

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası fotoğrafçı arkadaşın beğenisini kazanacak, gördüğünde seveceği, küçük ama anlamlı bir hediye olacaktır. Çekim sonrasında veya çay-kahve keyfi yapmak istediği her an sizin hediyenizle çay- kahve keyifleri ikiye katlanacaktır. Fotoğrafçı erkek için doğum günü sürprizleri yapmayı düşünüyorsanız ona aynı zamanda bu kişiye özel isim baskılı kupayı armağan edebilirsiniz.

Fotoğrafçı arkadaşa Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'ndan daha orijinal bir hediye bulamazsınız. Arkadaşınız Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı hem dekoratif olarak hem de çay-kahve saatlerine keyif katmak için zevkle kullanacaktır ve her kullandığında sizi sevgiyle hatırlayacaktır. Kadın ve erkek hediye seçeneklerinden unisex bir hediye olan bu kupa ile fotoğrafçılıkla uğraşan arkadaşı mesut edeceksiniz. Öte yandan fotoğrafçı olan erkek sevgiliye yapılabilecek hediyeler arasında yer alan Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası ile sevgiliyi şaşırtmaya hazır olun! Siz de fotoğrafçı sevgiliye ya da arkadaşa sıradan hediyelerin dışında oldukça farklı ve özel bir hediye vermek istiyorsanız, Hediye Fabrikası'nın tasarımı Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı hemen satın alın. Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle hediyenizi özelleştirebilirsiniz. Acele edin!

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen beyaz kupadan oluşmaktadır.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.