X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Hediyelik Kumbara Modelleri » Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba
Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba
Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba
Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba
Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba

Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137492
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Fotoğraf çerçevesi ve kumbara eski Vos Vos araba ile evlerinizin ya da ofislerinizin ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Vos Vos ‘lar yani namı değer ‘tospağa’lar, ne kadar zaman geçerse geçsin gelmiş geçmiş en  şirin arabalardır. Onları caddelerde seyir halinde gördüğümüzde ya da sokakta bir kenarda park etmiş halde gördüğümüzde bile içimiz farklı bir huzurla dolar. Biraz nostalji, biraz çocukluğumuza döndüren yanları biraz da sempatiklikleri gibi karma duyguları bizlere yaşatan bu tatlı otolar artık klasik ve hatta hatta antika tadında da olsa, asla bir Vos Vos ‘a sahip olamayacağım diye üzülmeyin. Zira Hediye Fabrikası sayfaları sayesinde artık Vos Vos formundaki bu sempatik resimlikler ve kumbara sizin iç dekorasyonlarınızı da süsleyebilir. Dekoratif  çerçeve modelleri arasından seçtiğiniz bu ürünler sevdiklerinizi de şaşırtabilir, sevindirebilirsiniz.

 

Bu şirin objeye sevdiklerinizle birlikte en güzel resimlerinizi yerleştirebilir ve arabaya baka baka sevdiklerinizle birlikte en güzel hayalleri kurabilirsiniz. Öte yandan bu minyatür Vos Vos un marifetleri sadece bu kadar da değil. Sağda – solda unuttuğumuz, evde dağılan bozuklukları da en iyi şekilde içine atarak biriktirebileceğiniz bir de kumbara gözüne sahip. Orijinal hediye diyarı Hediye Fabrikası sizi minyatür otoların en tatlılarıyla buluşturuyor.

 

Sörf tahtasını kaldırdığınız anda orijinal bir resimliğe dönüşüverecek olan bu minyatür arabanın hemen üzerinde de para kumbarası bulunuyor. Dilerseniz kapalı şekilde, dilerseniz açık resimlik şeklinde kullanabileceğiniz bu güzel objeden mekanlarınızı mahrum etmeyin! Kendi evinizde de farklı bir obje olarak kullanabileceğiniz bu sevimli arabayı dilerseniz ofisiniz içinde alabilirsiniz. Hatta sevdiklerinize özel bir hediye olarak götürebileceğiniz bu şirin   Vos Vos resim çerçevesi – kumbara, güzel bir yılbaşı hediyesi, yaş günü hediyesi hatta ev hediyesi olacaktır. Sürpriz hediye arayışlarınızın en güzel cevabı tam bu sayfada duruyor kısacası.

Yanınızda en sevdiğiniz kişi güzel ve huzurlu bir yolculuğa çıkmak isterdiniz öyle değil mi? Şirin mi şirin bir vos vos arabanız olsa üzerinde kamp veya tatil için gerekli malzemeleriniz yüklü. Huzuru bulacağınızı düşündüğünüz her yere özgürce, keyifle, mutlulukla gidebilseniz.. Bu zevkin tarifi anlatılamayacak derecede güzel ve eşsizdir eminiz ki. Ve bu hayal gerçekleşmeyecek kadar da zor değil üstelik. Uygun bir zamanda en sevdiğiniz kişiyele bu güzel hayali gerçekleştirebilir, birlikte mutluluk ve huzur dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Şuan bu tatile çıkamıyor olsanız bile bu tatlı hayalinizi dışa yansıtmanızı sağlayacak harika bir ürünümüz var; Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba. Tıpkı hayallerinizdeki gibi sevimli bir vosvos araba üzerindeki tatil malzemeleri ile orijinalinden hiçbir farkı olmayan bu biblo evinizde veya ofisinizde oldukça hoş bir görünüm sergileyecek. Ev veya ofis dekorasyonunuza farklı bir hava katacak Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba ile renli bir dekoratif ürüne sahip olacaksınız. Vosvos bibloya her baktığınızda heyecan dolu hayallerinizi aklınıza getireceksiniz ve huzur dolacaksınız. Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba'nın en belirgin diğer bir özelliği de isminden de anlaşılacağı üzere bünyesinde bir fotoğraf çerçevesi bulundurması. İçerisine en sevdiğiniz insanla olan en güzel fotoğraflardan birini yerleştirip dekor vosvos arabaya sevgi dolu bir hava katacaksınız.

Kalitesi ve anlamı ile ömür boyu kalıcılığını sürdürecek Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba'ya sahip olmak için acele etmenizi ve daha fazla zaman kaybetmeden Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi oluşturmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz sevdiklerinize ev veya ofis hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Fotoğraf Çerçevesi Ve Kumbara Eski VosVos Araba

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.