X
Hediye Fabrikası » Yıldönümü Hediyesi » Evlilik Yıldönümü Hediyeleri » Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi
Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi
Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi
Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi
Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137783
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evlilik yıldönümünüzü romantik bir hediye kutlayın, güne anlam katın! Hayatınızın anlamı, biricik eşiniz için yıldönümü hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni sizlere sunuyoruz.

Dünya evine girdiğiniz o özel günün yıldönümü geldi çattı ve siz hala biricik eşinize ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız ümitsizliğe kapılma çünkü Hediye Fabrikası.com bu konuda yanınızda. Evlilik yildonumuhediyesi olarak tercih edebileceğiniz birçok hediye alternatifi en özel ve en romantik halleri ile hazır hale getirip sizlerin beğenisine sunan sitemiz Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni de özenle tasarlayıp hayata geçirdi. Ahşap bir ayaklık üzerinde yer alan takvim yapraklarından oluşan bu hediye sıradan görüntüsünü üzerine basılacak olan fotoğraflarınız ile kaybediyor. Seçeceğiniz en güzel fotoğraflarınız ile romantik yıldönümü hediyesi fikirlerinden birine dönüşen bu takvim eşinizin aklını başından alacak bir armağan. Ve takvim yapraklarının ön kısmında yer alan kapak üzerine yapılan özelleştirmeler bu hediyeyi kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüştürüyor. Kapak için seçeceğiniz en güzel fotoğrafınız, isimleriniz ve evlilik yıldönümü tarihiniz Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni yalnızca ve yalnızca eşinize özel olacak bir hediyeye çeviriyor. En beğendiği fotoğraflarınız ile detaylandırılan bir hediye almak sevgili eşinizi ne kadar mutlu edecek bir düşünün isterseniz.

Yaklaşan evlilik yıldönümünüz dolayısıyla eşime ne hediye alabilirim sorusu ile günlerdir savaşıyor ve bir sonuca varamıyorsanız Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni kesinlikle satın almalısınız. İsimleriniz, fotoğraflarınız ve o çok özel tarih ile hazırlatacağınız bu takvim ile sevdiğiniz insana ömürlük bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 9 x 13 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.