X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı
Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı
Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı
Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı
Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı
Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı

Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139193
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Gözlük kullanan sevdiklere doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz en farklı ve en kullanışlı hediyelerden biri olan Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Hediye sahibi ile birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabileceğiniz kişiye özel bu hediye sayesinde onunla aranızdaki samimiyeti artıracaksınız. Aynı zamanda hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini de sağlayacak bir hediye olan Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı, çok farklı bir hediye olacaktır. Dilerseniz hediye rengi seçeneklerine siz karar vererek hediye sahibinin seveceği tarzda kişiye özel bir ürün oluşturabilirsiniz.

Sevgiliye veya arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabileceği gibi aynı şekilde en güzel anneler günü hediyesi seçeneği olarak da anneye hediye alınabilecek farklı ve anlamlı hediye tercihlerinden biri olacaktır. Bu bakımdan Anneme ne hediye alsam diyenlere en güzel cevap Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı olacak! Anneler günü hediyesi gibi kadınlara doğum günü hediyesi olarak da tercih edilecek farklı bir hediyedir.

Kadınlara olduğu gibi doğum günü sürprizleri erkeğe de özel olmalıdır. Bu yüzden erkek arkadaşa birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğraftan oluşan Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı'nı armağan ederek erkek arkadaşa son derece özel bir doğum günü hediyesi vermiş olursunuz. Erkek sevgiliye veya arkadaşa doğum günü için tercih edebileceğiniz farklı ve anlamlı hediyelerin başında gelen bir üründür.

Bunun yanı sıra sevilen öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı ile öğretmeninizi oldukça duygulandıracaksınız. Öğretmenime ne hediye alsam diyenlerin hiç düşünmeden sipariş edebileceği kullanışlı olduğu kadar farklı bir hediye seçeneği de olan Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı, Hediye Fabrikası'nda özel olarak hazırlanmaktadır. Öğretmene öğretmenler günü için alınması gereken en kullanışlı hediye seçeneklerinden biri olan bu kılıfı sakın kaçırmayın! Aynı şekilde sevgilime ne alsam diyenlerin de tercih edebileceği ve sevgiliye oldukça anlamlı bir hediye olacak olan Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı ile sevgiliye vermiş olduğunuz değeri ona en güzel şekilde göstereceksiniz. Bu güzel kılıf ürününü sakın kaçırmayın.

Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gözlük kılıfı 19cm x 10cm ölçülerindedir.

  • Gözlük kılıfı sağlam Gabardin kumaştan üretilmiştir.

  • Mıknatıslı kapatma klipsi bulunmaktadır.

  • Yaklaşık 14cm ölçüsünde tutma ipi bulunmaktadır.

  • Fotoğraf Baskılı Hediye Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.