X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp
Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp

Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F1175
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklerinizi şaşırtmanın en güzel yolunu arıyorsanız işte size harika bir öneri; Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp.

Farklılıktan hoşlanan sevdiklerinize kişiye özel bir hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu kristal kalp lazer işleme yöntemi ile kusursuz bir görüntüye kavuşturulmaktadır. Seçtiğiniz herhangi bir fotoğraf ile anam bulan Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp sevdiklerini şaşırtacağı gibi kendilerini özel ve değerli hissetmelerinde de etkili olacaktır. Güzel anlara ve anılara şahitlik yapan fotoğrafların ölümsüzleşmesinde de etkili olacak bu eşsiz hediyenin çok beğenileceğinden eminiz. Seçtiğiniz fotoğrafın kusursuz bir şekilde içine işlenmesiyle büyüleyici bir görünüme kavuşan Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp'i özel günlerde sevdiklerinize sunabileceğiniz gibi sürpriz bir hediye olarak da tercih etmeniz söz konusu. Kalp şeklindeki tasarımıyla sevgi dolu bir armağan olabilecek bu kristal kalp çalışma masalarında veya vitrin içlerinde keyifle sergilenebilir. Kalıcılığı daim olacak bu ömürlük hediye ile daima akıllarda olabileceksiniz.

Sevgiliye hediye, anneye veya babaya hediye, kardeşe hediye, en yakın arkadaşa hediye olarak kişiye özel hazırlatabileceğiniz Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp'i kaçırmamanızı ve sevdikleriniz için hemen almanızı öneriyoruz. Dilerseniz sevdiğiniz insanla birlikte olduğunuz bir fotoğraf ile de hazırlatabilir çalışma masanıza yerleştirip biricik aşkınızı her daim görebilirsiniz.

 

Fotobaskılı Lazer İşlemeli Kristal Kalp'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Göndereceğiniz fotoğraf lazer işleme tekniği ile kristal kalbe işlenir, el ile dokunduğunuzda herhangi bir prüz olmadığını görecek ve göndermiş olduğunuz fotoğrafın kalbin içine işlendiğini anlayacaksınız.

Hem resim hem de notunuzun bulunacağı bu şık hediye özel kutusunda gönderilir.

Ürün Ölçüleri

  • En :8 cm
  • Boy: 7.5 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.