Hediye Fabrikası » Özel Günler » Öğretmenler Günü Hediyesi » Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık
Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık
Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık
Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık

Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137685
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Lise döneminin en zor derslerinden biri olarak bilinen ve pek sevilmeyen fizik dersini herşeye rağmen size sevdirmeyi başaran fizik öğretmeninize yaklaşan öğretmenler gününde küçük bir hediye vermek istiyorsanız işte size muhteşem bir alternatif; Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık.

Hediye Fabrikası'nın öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler kategorisinde yer alan bu yastık modeli üzerindeki baskılar ile yalnızca fizik öğretmenlerine özel olacak bir hediyeye dönüştürülmüştür. Çok sevdiğiniz fizik öğretmeninize yalnızca ona ve mesleğine hitab edecek bir öğretmenler günü hediyesi seçmeniz eminiz ki güne anlam katmanızda büyük rol oynayacak. 24 Kasım'da verilen sıradan hediyelerin aksine oldukça özel ve anlamını daima koruyacak bir hediye olabilecek Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık, tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve ömürlük bir hediye olarak öğretmeninizin kendini özel hissetmesini sağlayacaktır. Yastık üzerine yazılan isim ve soyisim bu ürünü yalnızca fizik öğretmeninize özel kılacak ve yine yastık üzerine onu ne kadar çok sevdiğinizi işlettiğiniz vakit bu hediyeniz ona duygu dolu anlar yaşatacaktır. 24 Kasım'a özel olarak hazırlanıp beğeninize sunulan Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık'ın özenle hazırlanmış paketlemesi üzerine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini eklemenizi de öneriyoruz. Bu detay seçtiğiniz hediyenin anlamına anlam katacaktır.

Hediye Fabrikası.com'un kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak tasarlayıp beğeninize sunduğu Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık'ı kaçırmamak ve bayan öğretmene hediye veya erkek öğretmene hediye olarak hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun.

 

Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.