X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak
Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak
Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak
Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak
Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak
Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak

Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138780
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Fenerbahçeli sevgiliye sevgililer günü hediyesi almak istiyor fakat ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak hediye seçeneğini sipariş edebilir ve sevgiliyi daha önce olmadığı kadar sevindirebilirsiniz. Bu anlamda Fenerbahçeli bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak da alınabilecek Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak hediyesi, Fenerbahçe taraftarı tarafından çok beğenilecektir. Sevgili ya da arkadaş için Fenerbahçeli erkekler için hediye arayışı içerisindeyseniz eğer, Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak tam aradığınız hediye olacaktır. Dilerseniz kendiniz için alabileceğiniz gibi dilerseniz de arkadaşa ya da sevgiliye armağan edebileceğiniz özel ve son derece kullanışlı bir ürün olacaktır.

Aynı zamanda Fenerbahçeli erkeklere yıldönümü hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Üzerine ayrıca hediye sahibinin ismini de baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini oldukça önemli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda Fenerbahçeli erkek sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri arayışı içerisindeyseniz eğer, erkek sevgiliye doğum günü için Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak seçeneğini tercih edebilir ve erkek sevgiliyi çok şaşırtabilirsiniz. Ayrıca sevgili hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Bu anlamda eğer sevgiliniz Fenerbahçeliyse ona gönül rahatlığıyla Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak seçeneğini takdim edebilirsiniz.

Bir Fenerbahçelinin asla hayır diyemeyeceği tek hediye üzerinde Fenerbahçe logosu bulunduran bir armağandır. Bu anlamda Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak hediye seçeneğini hiç düşünmeden Fenerbahçeli sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak sipariş edebilir ve doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde hediye sahibine takdim edebilirsiniz. Takımını seven kişilere özel olarak hazırlatacağınız bu kupa bardağı kullandıkça sizi düşünecek olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti son derece güçlendirmeyi başaracaksınız. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ya da babaya babalar günü hediyesi olarak alacağınız Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak ile Fenerbahçelilerin kalbini feth edeceksiniz. Onların mutluluğuyla siz de kesinlikle keyif alacaksınız. O halde daha fazla beklemeden Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak hediye seçeneğini hemen Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevdiklere armağan edebilirsiniz. Acele edin!

Fenerbahçe Logolu Kupa Bardak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

  • Ürün malzemesi: Seramik

  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.

  • Orjinal, lisanslı bir üründür. Orjinal hediye kutusu ile birlikte gönderilir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.