X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkek Cüzdan » Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139124
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.

Eğer erkek arkadaşınız Fatih Sultan Mehmet Aşığı bir insansa ona bu sevgililer gününde hediye olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan erkek arkadaşınız tarafından çok beğenilecek bir hediye olacaktır. Aynı zamanda bu cüzdanın üzerine erkek arkadaşın ismini yazdırarak onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sevgililer günü yanı sıra kocaya doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden alabileceğiniz Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Alınabilecek en güzel ve en şık erkek cüzdanları arasında yer alan Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan ile erkek arkadaşa son derece güzel bir sevgililer günü yaşatacak ve ona olan aşkınızı en anlamlı şekilde erkek arkadaşa göstereceksiniz. Bu bakımdan erkek aksesuar bileklik ve cüzdan seçenekleri erkeklerin hoşuna giden bir ikili olacaktır. Bu cüzdanın yanında erkek arkadaşa bileklik hediyesi de alarak ona özel güzel bir hediye seti oluşturabilirsiniz. Eğer erkeğe yapılabilecek sürprizler nelerdir ve nasıl hediyeler alabilirim diye düşünüyorsanız, Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan hediyesini erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak alabilir ve ona unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Yalnızca sevgililer günü için değil, erkeğe doğum günü sürprizleri arasından da hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir hediye olan Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan, erkek arkadaşınızın hiç yanından ayırmayacağı özel bir hediye olacaktır. Kullandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak iyi ki almışım diyebileceğiniz anlamlı ve kişiye özel bir hediyedir. Bu yüzden doğum günü veya sevgililer günü hediyesi olarak erkek arkadaşıma ne hediye alsam diyenlere Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan'ı öneriyoruz. Erkeklerin asla hayır diyemeyeceği aksesuar bir hediye olan Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan kişiye özel isim baskısıyla hazırlanarak hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini sağlayacak manevi bir hediye olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Acele edin!

Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Orijinal Deri Kartlık Cüzdan
  • Ölçüleri: 10x8 cm
  • Özellikler: 10 kredi kartlık yaprağı, 3 adet kart cebi ve 1 adet şeffaf kart/kimlik/fotoğraf cebi vardır.
  • Kartlığın para koymalık standart cüzdan gözü bulunur.
  • Yeni kimlik ve ehliyet için kullanıma uygundur.
  • Fatih Sulten Mehmet Tuğralı Spor Kartlık Cüzdan​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.