Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137428
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yön bulmaya yarayan pusulaları üzerine kusursuz bir şekilde işlediğimiz Fatih Sultan Mehmet tuğrası ile sıradışı bir hediyeye dönüştürdük!

Kuzey ve güney yönünü gösteren bir iğnesi bulunan ve yön bulmaya yardımcı olan pusulalardan sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz bir hediye olacağını düşünmüş müydünüz hiç? Osmanlı Dönemi'nden esintileri hayatının bir köşesinde görmekten keyif alan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula şık tasarımı ile beğeni kazanacaktır. Ve yine kutu üzerine tuğra haricinde yazılacak isim ve soyisim bu ürünü sıradanlıktan çıkarıp çok özel bir tasarıma dönüştürecektir. Sevdiklerinizin evinde veya ofisinde en özel yere sahip olacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula ömürlük bir hediye olacağından heyecanı asla geçmeyecek, hep ilk günki gibi hatırlanacaktır.

Sizde en sevdiklerinize en özel hediyeler vermekten yanaysanız Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula'yı onların isimlerine özel olacak şekilde hazırlatın, Hediye Fabrikası farkı ile onlar için sitemizden hemen satın alın.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Pusulayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.