X
Hediye Fabrikası » Babalar Günü Hediyesi » Ofis Hediyeleri » Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137447
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

Doğru hediyeyi seçemediğinizden şikayetçiyseniz size doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz! Çünkü bay ya da bayan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel hediye alternatifleri bizim sitemizde. Üzerlerine yazılan isimlerle kişiye özel hal alan birçok hediye en sevdiklerinize ulaşmayı bekliyor. Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık da bunlardan biri!

Osmanlı Dönemi'nin güçlü padişahlarından Fatih Sultan Mehmet'in imzası olarak nitelendirilen tuğra deseni ile hayata geçirilen bu kartlığı en sevdiklerinize ofis hediyesi veya yeni iş hediyesi olarak vermeniz mümkün. Erkeğe veya bayana alınabilecek sıradan bir ofis hediyesi yerine böylesi bir tasarımı tercih etmeniz eminiz ki daha iyi olacaktır. Üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazılacak isim ve soyisim sayesinde çok özel ve anlamlı bir hal alan Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık ömürlük bir hediye olarak sevdikleriniz tarafından büyük bir keyifle kullanılacaktır. Ofis masalarında kullanabilecekleri Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık'ı isterlerse yanlarında da taşıyabilirler. Tercih tamamen onlara kalmış.

Şık ve anlamlı tasarımıyla ömürlük bir hediye olabilecek Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık'ı en sevdiklerinize özel isimleriyle hazırlatmak istiyorsanız sitemizden siparişinizi tamamlayın, kartlığı sevdiklerinize özel olacak şekilde hazırlayalım.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlığı Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 9.5 cmx 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.