X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137432
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Temmuz Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Yazı Biçimi:
Düz Yazı
El Yazısı
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kordonsuz saatlerin en özeli cep saatleri artık kişiye özel!! Evet yanlış görmediniz babalarımız, dedelerimiz, amcalarımızın kullandığı cep satlerini üzerlerine kusursuz bir şekilde işlediğimiz isim ve soyisim ile kişiye özel bir hediyeye dönüştürüyoruz ve sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak sunmanızı sağlıyoruz.

Şimdilerde babalarımızın veya dedelerimizin kullandığı cep saatlerinin en özel modeli diyebileceğimiz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati tasarımıyla harika bir görüntü sergileyen eşsiz bir ürün. Osmanlı Dönemi'nden esintiler taşıyan cep saatimiz o dönemin güçlü padişahlarından Fatih Sultan Mehmet'in imzası olarak nitelendirilen tuğra ile tasarlanmıştır. Ve yine üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazılacak isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir hal alıp babanıza veya dedenize kendilerini özel hissettirecektir. Bir an olsun yanlarından ayıramayacakları Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati ile daima akıllarda ve kalplerde olacağınızdan da emin olabilirsiniz. Dedeniz veya babanız isimlerine özel bu çok değerli saatten zamana bakmaya bayılacaklar!

Bababya veya dedeye babalar günü hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saati'ni isme özel hazırlatmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde sıradan ve sıkıcı hediyeler seçmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Cep Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri kaplanmış çelik gövdeden yana açılan kapağının içinde cep saati ve diğer tarafında sonsuz takvim bulunmaktadır.
  • Dış kapağa lazer ile yazılacak yazılar asla silinmeyecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.