X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe
Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe

Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139310
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Eşe yıl dönümü için unutulmaz bir hediye alarak onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha göstermeye ne dersiniz? Yıl dönümü hediyesi olarak Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe hediyesini eşe gönül rahatlığıyla armağan ederek onun canlılara verdiği önemi artıracaksınız. Eşime ne hediye alsam diye uzun uzun düşünüyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe tam aradığınız hediye olacaktır! Dilerseniz de anneler gününde ya da doğum günü gibi özel günlerde de takdim edebileceğiniz son derece anlamlı olan bu hediyeyi sevgiliye hediyeler arasından kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Online olarak hizmet veren en güzel hediyelik eşya dükkanı Hediye Fabrikası'nda aradığınız bir hediyeyi kolaylıkla bulacak ve kişiye özel isim baskısıyla hazırlatarak hediyenizi gönül rahatlığıyla sevdiklerinize takdim edeceksiniz. Bu anlamda eşe anneler günü hediyesi Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe ürününü sipariş edebilir ve eşinize unutulmaz bir anneler günü sürprizi yapabilirsiniz. Öte yandan anneler günü hediyeleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız kolaylıkla Hediye Fabrikası'ndan bakabilir ve bütçenize uygun bir hediyeyi kesinlikle bulabilirsiniz. Eşe veya anneye anneler günü için farklı ve oldukça anlamlı hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe ise, bir anne tarafından çok beğenilecektir.

Bütün bunların yanı sıra öğretmen olan bir anneye şaşırtıcı bir hediye almayı düşünüyorsanız öğretmenler günü hediyeler olarak da hiç düşünmeden alabileceğiniz bir hediye olan Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe, onun için unutulmayacak bir anı olacaktır. Baktıkça sizi düşünmesini sağlayacak son derece anlamlı bu hediye sayesinde annenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Öyleyse daha fazla beklemeden anne olan eşe, yıl dönümü ya da doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe hediyesini dilerseniz anneler günü hediyesi olarak da anneye armğan edebiirsiniz. Anneler günü için anneme ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken farklı ve oldukça duygusal bir hediye tercihi olacaktır. Acele edin!

Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe​'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Evimizin Sultanına Hediye Minyatür Bahçe​ özenle paketlenerek gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.