X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » İsimli Çay Bardağı Seti » Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Ev Hediyesi Porselen Çay Seti

Ev Hediyesi Porselen Çay Seti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137308
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni bir ev sahibi olan veya evini yenileyen sevdikleriniz için yapmanız gereken şey belli; onların ihtiyaçlarına yönelik bir hediye seçiminde bulunmak ve hediyenizin keyifle kullanılacak zevkli bir seçim olmasına özen göstermek. Aksi halde onlar için seçeceğiniz hediyenin kalıcılığını ve anlamını pek fazla koruyacağını beklemeyin. Çünkü ev hediyesi olarak listenize ekleyeceğiniz alternatiflerin yeni ev alan sevdiklerinizin evlerine renk katacak ve severek kullanılacak parçalar olması hem sizi hem de karşınızdakini keyiflendirecektir. Bu durumda da hediyenizi her kullandıklarında sizi sevgiyle anmaları kaçınılmaz olacaktır. Seçeceğiniz hediye ile bir ömür sevgiyle anımsanmak istemez misiniz? Neden istemeyesiniz ki? Şimdi sizlere sunacağımız Ev Hediyesi Porselen Çay Seti de bu nitelikte bir armağan olup, büyük bir keyifle kullanılacak tasarıma sahiptir. İki adet fincan ve bir adet porselen demlikten oluşan bu set ile yeni ev alan veya yeni evlenen çiftler karşılıklı doyumsuz çay keyfi yapacaklardır veya çok özel misafirleri olarak sizlerle karşılıklı da yudumlayabilirler çaylarını. Sıradan demliklerin sıkıcı görüntülerinin aksine kırmızı başlıklı kız figürü ile dikkat çeken bir demlikte sunulan çay ve ona eşlik eden renkli tasarım fincanlar iç açacak, o keyifin yerini başka hiçbir şey tutmayacaktır.

Sizde ev hediyesi ne alınır? diye kara kara düşünenlerdenseniz ve sevdikleriniz için seçeceğiniz hediyelerin özel ve kullanışlı olmasından yanaysanız Ev Hediyesi Porselen Çay Seti'ni bir düşünün deriz. Hatta düşünmeyi bırakın ve hemen alın. Aksi halde bu şirin ve kullanışlı ev hediyesini kaçırabilirsiniz.

 

Ev Hediyesi Porselen Çay Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet porselen demlik
  • 2 adet porselen bardak
  • Demlik boyu 18 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.