X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Espirili Sallama Çay Kupa Bardak
Espirili Sallama Çay Kupa Bardak
Espirili Sallama Çay Kupa Bardak
Espirili Sallama Çay Kupa Bardak

Espirili Sallama Çay Kupa Bardak

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137804
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

Çaykolik arkadaşınız veya sevgiliniz için alabileceğiniz en ideal hediyeyi sizlere sunuyoruz; Espirili Sallama Çay Kupa Bardak.

Çay tutkunları bilirler ki çaysız bir gün geçmez, çaysız güne başlanamaz. Sabah ilk işi çayını almak olan arkadaşınıza veya sevgilinize armağan edebileceğiniz Espirili Sallama Çay Kupa Bardak bu tutku kadar özel bir armağan. Üzerindeki baskısı ile oldukça espirili bir halde dönüştürülen bu kupa bardak bu sayede sıradan görüntüsünden uzaklaştırılmıştır. Ve yine kupa bardak üzerinde yer alan özelleştirme alanına yazılan isim Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'ı kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüştürecektir. Böylelikle ortaya çaykolik sevdikleriniz için benzersiz bir hediye çıkacak, özel günleriniz bu çok özel hediyeniz ile renklenecektir. Şaşkınlıkla karşılayacakları Espirili Sallama Çay Kupa Bardak ile her çay yudumladıklarında akıllarında siz olacaksınız, yanlarında olmasanız dahi varlığınızı bu özel hediyeniz ile hissettirebileceksiniz. Bayana ya da erkeğe alınabilecek hediye olarak tercih edilebilecek Espirili Sallama Çay Kupa Bardak ile şimdiye kadar verdiğiniz sıradan hediyeleri unutturacağınız gibi unutulmayacak hediyeler arasında yer edinecek bu sıradışı kupa bardak ile daima akıllarda olmayı garantileyeceksiniz.

Çay bağımlısı bir arkadaşa veya çay tutkunu sevgiliye alınabilecek en güzel hediye ne olabilir diyorsanız eğer tercihinizi kesinlikle espirili kupa bardakları arasındaki yerini alan Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'tan yana kullanın. Seçtiğiniz hediye ile yüz gülümsetin, sevdiklerinizi ne kadar önemsediğinizi hediyeniz ile onlara yansıtın. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutun ve özelleştirmelerinizi tamamlayıp siparişinizi bize iletin.

 

Espirili Sallama Çay Kupa Bardağını satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.