X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Espirili Hediye İnsanol İlaç Tablet
Espirili Hediye İnsanol İlaç Tablet

Espirili Hediye İnsanol İlaç Tablet

4,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136303
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa alınabilecek en espirili hediyeyi sizlere sunuyoruz, Arkadaşa İlginç Hediye İnsanol Tablet.
Arkadaşlarınızın yüzlerinde tatlı bir gülümseme yaratacak olan insanol tablet, onların şimdiye kadar aldığı en özel ve en komik hediye olacaktır. Arkadaşlarınız arasında çok kızdığınız veya laf anlatamadığınız biri varsa Arkadaşa İlginç Hediye İnsanol Tablet'i özellikle de ona hediye edebileceksiniz. Bu ilginç hediye onu şaşırtacaktır ve suratında şaşkın bir tebessüm yatacaktır. Çok sevdiğiniz ama bazı hareketlerinden haz almadığınız sevgili arkadaşlarınız Arkadaşa İlginç Hediye İnsanol Tablet ile biraz da olsa yola gelecektir. Gerçek bir ilaç kutusundan farksız olan insanol tablet, tamamen size özel hazırlanacak olan prospektüsü ile arkadaşa alınabilecek çok özel bir hediyeye dönüşecektir.
Sizde özel günlerinizde arkadaşlarınıza espiri kalitesi yüksek, kalıcı ve sıradışı bir hediye arıyorsanız Arkadaşa İlginç Hediye İnsanol Tablet'i onlar için satın alın; ilginç ve çok özel bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

Arkadaşa İlginç Hediye İnsanol Tablet Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kutu Ölçüleri :
9 cm x 4 cm
Prospektüs Ölçüleri: 12 cm x 9 cm

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.