X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati
Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati
Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati
Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati
Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati
Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati

Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138244
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkek sevgiliye hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye önerisinde bulunuyoruz. Siz de Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati hediye seçeneğini erkek arkadaşınıza armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Üzerine erkek arkadaşınızın ismini yazdırabileceğiniz isimli kol saatleri arasında bulunan bu özel ürün, sevgililer günü için en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden biridir.

Eğer siz de erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünüyorsanız ve aklınıza alacak güzel bir hediye fikri gelmiyorsa Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol saati hediye seçeneğini ona gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve yüzündeki mutluluğu görebilirsiniz. Bu anlamda erkeklere özel doğum günü hediyeleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bu kol saati sevgiliyi oldukça sevindirecek bir armağan olacaktır. Kol saatini kullandıkça sizi hatırlayacak olan erkek arkadaşa daha özel bir hediye daha bulamazsınız. Eğer erkek sevgiliye sürpriz doğum günü yapmak istiyorsanız ona sonsuzluk mesajlı kol saati hediyesini kesinlikle almalısınız. Aynı zamanda ilginç doğum günü hediyeleri arasında bulunan Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati hediye seçeneği ile erkek arkadaşa hem farklı hem de oldukça anlamlı bir hediye satın almış olacaksınız.

Erkek sevgiliye sevgililer günü, doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biri olan sonsuzluk mesajlı kol saati ile erkek arkadaşınıza çok anlamlı bir gün yaşatacaksınız. Kullandıkça sizi düşünmesini sağlayacağınız bu mesajlı kol saatinin üzerindeki sonsuzluk işareti ise ona verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterecektir. O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'na özel tasarım olan bu kol saatini sipariş ederek sevgilinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Sonsuzluk Mesajlı Kol Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekeler:

  • Kol saati 5 cm ölçüsündedir.
  • Fotoğraf baskı alanı 3.7 cm ölçüsündedir.
  • Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin fotoğrafı uzun yıllar hep yanınızda olacak.
  • Kordon renkleri siyah olup detay renkleri Beyaz, Kırmızı ve Mavidir.
  • Sonsuzluk İşareti Tasarım Kalpli Kol Saati özenli paketlemesi ve şık kutusu ile gönderilecektir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.