X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük
Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139461
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkek sevgiliye sevgililer günü ya da doğum günü hediyesi olarak farklı ve bir o kadar şık bir hediye almak istiyorsanız eğer Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük hediye seçeneğini tercih etmelisiniz. Üzerinde hediye sahibinin isminin yer alacağı kişiye özel bu yüzük, metal olmasıyla da oldukça şık ve kaliteli olacaktır. Kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacak olan bu yüzüğü erkek arkadaşınız asla çıkarmak istemeyecek! Erkek sevgiliye ne hediye alınır diye merak ediyor fakat bir türlü ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük hediye seçeneğini hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Erkeklerin asla hayır diyemeyeceği hediyelerin arasında yer alan erkek aksesuarlar içerisinde bulunan bu metal yüzük, özellikle sevgiliniz tarafından çok beğenilecektir.

Erkek yüzük modelleri gibi erkek cüzdanları da sevgiliniz için oldukça özel bir hediye olacaktır. Dilerseniz ona güzel bir hediye seti oluşturarak erkek sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilir ve ona verdiğiniz değeri erkek sevgiliye en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Sevgiliye sevgililer günü haricinde doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük, Hediye Fabrikası tarfaından kişiye özel olarak özenle üretilmektedir. Oluşturacağınız erkek hediye seti ile sevgiliye romantik bir sürpriz hazırlayabilir ve bu hediyeler sayesinde erkek arkadaşınızın karizmasını artırabilirsiniz.

En anlamlı sevgililer günü hediye erkek seçeneği hiç şüphesiz Erkek Sevgiliye Hediye isimli Metal Yüzük olacaktır. Sevgililer günü için kadınlara nasıl ilgi gösteriliyorsa erkek sevgili için de alınacak hediye bir o kadar önemlidir. Bu yüzden erkek sevgiliye alınacak hediye onun karakterine uygun ve kişiye özel bir hediye olmalıdır. Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük ise en özel sevgiliye sevgililer günü hediyeleri içerisinde başı çekecek bir üründür. Bu bakımdan daha fazla beklemeden erkek sevgiliye dilerseniz sevgililer günü hediyesi olarak dilerseniz de doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük'ü armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Acele edin ve bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Yüzük paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 • Üzeri özel mat kaplamadır.

 • 17 - 20 - 23 - 26 - 29 yüzük ölçüleri mevcuttur.
  • 17 Yüzük numarası 57mm
  • 20 Yüzük numarası 60mm
  • 23 Yüzük numarası 63 mm
  • 26 Yüzük numarası 66 mm
  • 29 Yüzük numarası 69 mm
 • Yüzük üzerine kişiselleştirmeniz Lazer kazıma yöntemi ile işlenmektedir ve asla çıkmaz.

 • Özel kadife kutusunda gönderilmektedir.

 • Erkek Sevgiliye Hediye İsimli Metal Yüzük özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.