Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe

Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137709
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
250 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmeninize olan sevginizi sıradışı bir hediye ile göstermeye ne dersiniz? İşte karşınızda farklılığı ve şirinliği ile göz dolduran Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe..

Erkeğe alınacak hediyeler arasından öğretmeniniz için tercih edilebilecek bu mini bahçe öğretmeninizin evinde ya da sınıfında uzun yıllar sergileyebileceği bir armağan. Her sene verdiğiniz sıradan hediyelerin aksine daha orjinal bir hediye olabilecek bu bahçe ile öğretmeninizi şaşkınlığa uğratacağınız gibi mutlu etmeyi de başabileceksiniz. Klasik bir öğretmenler günü hediyesinin heyacanı kısa sürerken Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe'nin hem kalıcılığı hem de heyecanı daim olacak, öğretmeniniz bu minik bahçeye her baktığında siz kıymetli öğrencisini sevgiyle anacaktır. Mini bahçemizin üstünde yer alan minyatür sıra, masa ve erkek öğretmen figürü bu bahçeyi sıradanlıktan çıkarıyor ve öğretmenler günü temalı bir hediyeye dönüştürülüyor. Ve bahçeye eklenen isim yazılı mini tabela ile kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürülen Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe el yapımı öğretmenler günü hediyesi niteliğinde bir armağan olarak değerinden asla bir şey kaybetmiyor. Değerli öğretmeniniz bu bahçeye her bakım yaptığında veya suladığında yüzünde tatlı bir tebessüm oluşacak, siz kıymetli öğrencisinden böylesi bir hediye aldığı için kendini çok şanslı hissedecek.

Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe'yi çok sevdiğiniz öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak ve ona 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak sunmak istiyorsanız hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayıp, siparişinizi bize iletin. Hediye paketiniz üzerine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de eklemeyi unutmayın. Bu detay hediyenizin değerini arttırmada büyük etkiye sahip olacaktır.

 

Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeniz; özel tasarım seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır. Erkek öğretmeninize ,öğretmen sevgilinize hediye olarak alacağınız, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez.

Düşünün öğretmen bir sevgiliniz var sınıfta ders anlatırken hediye etmiş olduğunuz minyatür bahçeniz sürekli yanında ve sizi hatırlatıyor. Bahçenizin aksesuarlarının tamamı özel tasarlanmıştır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Sukulent bitkilerin gölgesinde keyifli bir minyatür sınıf ortamı oluşturulmuştur.

Evinizin, sınıfınız en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız.

Bahçe tasarımları:

  • Bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap: özel tasarım seramik saksı
  • En: 16, boy: 16, yükseklik: 6 (cm)

Sukulent bitkilerin bakımı:

iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır. Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.

NOT

  • Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Çiçek boyutları stok durumuna göre farklılık gösterebilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.