X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati
Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati

Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137458
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Beylerin saç stillerine ve bakımlarına yön veren erkek kuaförlerine özel harika bir hediye oluşturduk! Tasarımıyla oldukça şık ve sıradışı görünen Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati..

Erkeklerin müdavini oldukları kuaförleri onları en iyi anlayan, şık ve stil sahibi görünmeleri için ellerinden geleni yapan yegane insanlardır. Sizin de sürekli gittiğiniz ve vazgeçemediğiniz bir kuaförünüz vardır elbette ki. Sadece kuaförünüz olarak kalmayıp aranızdaki ilişkiyi daha ileri boyutlara taşıdığınız bu insanı farklı ve çok özel bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? İşini gerektiği gibi yerine getiren ve bakımınız için elinden geleni yapan kuaförünüz için tercih edebileceğiniz Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati, bu mesleğe yönelik birbirinden farklı figürler ile tasarlanmıştır. Üzerine erkek kuaförünüzün isim ve soyisminin yazılmasıyla sıradanlıktan çıkarılan bu duvar saati kuaför dostunuzun şimdiye kadar aldığı en güzel ve en anlamlı hediye olacaktır. İsmine özel böylesi bir hediye almak ona kendini değeri hissettirecektir. Evinin veya kuaförünün en güzel yerinde sergileyeceği Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati'ne her baktığında akıllarda ve kalplerde olacağınızdan da emin olabilirsiniz.

İşlerini en iyi şekilde yapan sevgili kuaförünüzü vereceğiniz bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız tercihinizi Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati'nden yana kullanın. En doğru ve en güzel seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz!

 

Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • 18 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.