X
Hediye Fabrikası » Avukata Hediye » Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası
Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası
Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası
Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası
Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası
Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası

Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137801
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
100 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilinize öyle bir hediye arıyorsunuz ki hem mesleği ile alakalı olsun hem de yalnızca ona özel bir hediye. İşte tam da aradığınız şeyi biz Hediye Fabrikası olarak sizlere sunuyoruz; Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası.

Avukat erkeğe alınabilecek hediye olarak tasarlanıp beğeninize sunulan bu kupa bardak sevgiliniz için benzersiz bir hediye olacaktır. Çay/kahve içmeyi seven avukat sevgiliniz Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası'nı evinde ya da ofisinde her kullandığında aklında siz olacaksınız, sizin gibi bir sevgiliye sahip olduğu için kendini oldukça şanslı hissedecek. Avukat sevgiliniz için sürpriz bir hediye olacak Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası'nın en güzel detaylarından biri üzerine yazılan isim ve soyisim ile tamamen sevgilinize hitab edecek bir hediyeye dönüşmesi. İsme özel tasarımıyla kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüşen bu renkli tasarım kupa bardak modelimiz avukat sevgilinizin hem mesleğiyle hem de kendisiyle gurur duymasında oldukça etkili olacak. Ofisinde çalışma masasından ayırmayacağı isme özel bu hediyenize her baktığında yüzünde tatlı bir tebessüm, aklında siz olacaksınız.

Avukat sevgiliye ne hediye alınır diye günlerdir düşünüyor ve bir sonuca varamıyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupası'nı hayatınızın aşkı için isme özel hazırlatın,unutulmayacak hediyelerden biri olarak ona en özel günlerinizden birinde veya beklenmedik bir anda verin.

 

Erkek Avukatlara Özel Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.