X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık
Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık
Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık
Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık
Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık
Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık

Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138420
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anahtarlık her gün elimizde olan ve sık sık kullandığımız bir gereç olduğundan, tasarımı, rengi, şekli şemali de çok önemlidir. Bu sebeple gittiğimiz şehirlerden dostlarımıza anahtarlık alır, özel zamanlarda da hediye olarak anahtarlık tercih ederiz. İşte bu tür özel zamanlarda satın alınabilecek olan bu tasarım, Avukat beylere hitap ediyor. Hediyen burada seni bekliyor. İster kendine, ister dostlarına hediye olarak tercih edebilirsiniz. Bu tür anahtarlık ve benzeri tasarımlar, bazen araba aksesuarlari arasında da sayılabilir ve bir araba hediyesi olarak düşünülebilir. Avukat olan arkadaşınızın arabasına da bu yakışır. Avukatlar günü için de az bir zaman kalmışken, siparişinizi verebilir ve dostunuzu bu özel gününde yalnız bırakmadan mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Erkeğe alınabilecek hediye konusunda yaşanan sıkıntılar bu tip özel tasarımlar ile son buluyor. Kolayca hediyenize karar verebilir ve sipariş aşamasına geçebilirsiniz.

Erkek avukata hediye seçimi, bu şık ürün ile kolaylaşırken, sipariş süreci de son derece hızlı bir şekilde hallediliyor. Adres bilgilerini paylaşıp ödemeyi yaparak, ürünün derhal yola çıkmasını sağlayabilirsiniz. En kısa zamanda verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Anahtarlığın polimer malzemeden üretilmesi bir kalite göstergesi olurken, diğer taraftan el boyaması oluşu ürünü özel kılıyor. Herkesten farklı, özel ve kıymetli olan yakınınız, bu hediye ile kendini daha da özel hissedecek. Basit bir anahtarlıktan çok öte olan ve herkesin dikkatini çeken tasarımı siz de sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

 

Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlığı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Anahtarlığın biblo kısımları polimer malzemeden imal edilmiş ve el boyamasıdır.
  • 1.sınıf işçilik ile çalışılmış objeler; ince espri detayına sahiptir.
  • Metal kısımları paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Kullanışlı bir mekanizmaya sahiptir.
  • Ürün ebatları 7x4x2,5 cm'dir.
  • Erkek Avukat Figürlü Biblo Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.