X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkek Cüzdan » Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan
Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan

Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138040
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkekler için hediye seçmek bazen zor olabilir, çünkü onların kullandığı aksesuarlar sınırlıdır ve bunları da en özenli şekilde seçerler. Erkeklerin her zaman kullandığı cüzdanlar, onlar için şıklığına dikkat edilen, özen gösterilen bir eşya oluyor, bu da erkek arkadaşlara etkileyici bir hediye fikrini beraberinde getiriyor. Spor model deri cüzdanı sıradan bir hediyeden uzak bir seçenek haline getiren onun tamamen kişiye özel olması.

İsmin baş harflerinden oluşan bir amblemle erkeğe özel hazırlanan cüzdan, şıklığı yanında bu özelliği ile de erkek arkadaşınızı etkileyecektir. "Erkeğe ne hediye alınabilir?" sorusu için son derece hoş bir cevap olacak spor model deri cüzdan kişiye özel oluşuyla erkek arkadaşınızın doğum günü için iyi bir alternatif olabilir. Doğum günü hediyesi erkek sevgiliye isme özel bir cüzdan olduğunda, bu kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır. Onun için çok kullanışlı olacak bu hediyeyi şıklığı ve özelliği sayesinde severek kullanacak ve sık sık sizi anımsayacaktır.

Herhangi bir hediyelik eşya dükkanı içerisine girerek seçeceğiniz sıradan erkek cüzdanları yerine sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz isme özel amblem ile hazırlanan cüzdan daha hoş bir hediye olacak ve uzun süre akıllardan çıkmayacaktır. Dilerseniz babanız için Babalar Günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz şık cüzdan hemen hemen her erkeğin tarzına uyum sağlayabilecek bir üründür. Babanız için kullanışlı ve özel bir hediye seçmek istiyorsanız isme özel spor deri cüzdanı denemelisiniz.

Erkeğe Hediye Spor Model Deri Cüzdan Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • 8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.
  • 2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.
  • 11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Lacivert - kırmızı ve taba - kahverengi renk seçenekleri vardır.
  • Lazer ile yazılan isimlerde silinme olmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.