X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu
Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu
Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu
Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu
Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu

Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136451
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye farklı ve romantik bir hediye etmek onu en güzel anında mutlu etmek istemez misiniz? Peki ya hep klasik ve basit ürünlerden sıkılmadınız mı? Sevgilinize hergün aşkınızı ifade edecek anlamlı sözler söylemek istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu erkek arkadaşı son derece mutlu edecek romantik bir hediye olacaktır. Sevgiliye verilebilecek, her güne özel birbirinden etkileyici sözler içeren harika bir hediye! Sevgiliye orjinal , bir o kadar farklı ve eğlenceli hediye alternatifi olarak verebilirsiniz. Her kadının ve erkeğin hayranlıkla okuyacağı aşk sözleri, hergüne özel ayrı ayrı yazılmıştır. 365 tane sevgi sözü bulunmaktadır, kartlar kırmızı kalp şeklindedir. Bu anlamda erkeğe alınabilecek doğum günü hediyesi seçenekleri arasından en romantik ürün olan aşk kutusu ile erkek arkadaşa son derece güzel bir armağan vermiş olacaksınız.

Erkek arkadaş için etkisi 1 yıl boyunca sürecek güzel bir hediye almak istiyorsanız Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu hediye seçeneğini tercih edebilir ve ona romantik bir şekilde armağan edebilirsiniz. Dilerseniz sevgililer günü hediyesi olarak dilerseniz de erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz romantik hediye seçeneğini erkek arkadaşınız çok beğenecektir! Siz de erkeğe alınacak hediyeler arasından romantik bir ürün arıyorsanız aradığınız hediye kesinlikle Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu olacaktır. İçerisinde birbirinden güzel sevgi mesajları olan bu aşk kutusu tam bir yıl boyunca erkek arkadaşınızı mutlu edecek ve erkek arkadaşınız her geçen gün size daha çok aşık olacaktır. Erkek arkadaşa özellikle sevgililer günü için sipariş edebileceğiniz bu romantik ve anlamlı hediye, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevgiliye en özel günlerde armağan edebileceğiniz en iyi hediye seçeneklerinden biri olan Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Doğum gününün yanı sıra sevgililer günü hediyesi olarak da almak isteyeceğiniz aşk kutusu ile sevgiliyi şımartmanız mümkün. Her sabah içerisinden bir tane kart okuyarak tam bir yıl boyunca etkisini devam ettirebileceği bu aşk kutusu ile sevgiliye en özel hediyeyi almış olacaksınız.

Bütün bunların yanı sıra erkek arkadaş için sevgiliye doğum günü hediyeler almak ve erkek arkadaşı son derece mutlu etmek istiyorsanız Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan oldukça romantik bu aşk kutusunu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız yeni yıla girmeden önce hediye edeceğiniz bu özel ürün ona gelecek yıla kadar yetecektir. Siz de sevgiliye yeni yıl hediyesi almak istiyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu ile sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni bir yıla girerken erkek arkadaşa hediye edeceğiniz kişiye özel aşk kutusunun etkisi gelecek yıla kadar devam edeceğinden ona son derece anlamlı bir hediye almış olacaksınız.

O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu hediye seçeneğini erkek arkadaşa doğum günü ya da sevgililer günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Erkek arkadaşa alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri olan Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu ile erkek sevgiliyi şımartacaksınız. Daha fazla beklemenize hiç gerek yok! Sevgilime unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorum diyenlerin kesinlikle alması gereken bir hediye seçeneği olan bu aşk kutusu ile sevgiliye sadece bir hediye değil, aynı zamanda ona bir anı armağan edeceksiniz.

Erkeğe Hediye Özel 365 Gün Aşk Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Sözlerden Bazıları:

"Gördüğüm en güzel rüyasın sen"
"Yanında olmasam bile seninle olduğumu hissediyorum"
"Bana hayranlıkla bakmanı seviyorum"
"Ne mutlu bana ki hep benimlesin"
"Dünyanın en güzel bağımlılığı sensin"

Paket İçeriği:

365 Adet Kalp Şeklinde Sevgi Sözleri içeren Kağıt
1 Adet Kalp Şeklinde Kutu (14,5cm x 14cm x 5,5cm)

NOT:
Kutu Modelleri Değişiklik Gösterebilir.

  


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.