X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Babaya Doğum Günü Hediyesi » Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti
Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti
Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti
Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti
Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti

Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137348
Tavsiye Et >

Giyimine ve kuşamına özen gösteren beylerin kullandığı aksesuarların da en az bunun kadar özenli olması hiçte şaşırtıcı değildir. Günlük yaşamlarında kullandıkları ve sürekli olarak yanlarında bulundurdukları bu aksesuarlar ile şıklıklarını tamamlayabilirler, kişiliklerini dışa yansıtabilirler. Sizin de çevrenizde bakımına ve seçtiği aksesuarlara fazlasıyla özen gösteren beyler vardır elbette ki. Bu babanız, sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınız olabilir. Tesbih çekme sanatını gerektirdikleri ile yerine getiren beylere en özel günlerde armağan edebilmeniz adına şık ve kaliteli bir hediye seti oluşturduk. Bu set harika ikiliden oluşuyor; Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti..

Bir kutu içerisinde iki hediye birden vermenize imkan sağlayacak bu eşsiz set yıldız taşının lacivert rengi ile hayat buluyor. Etkileyici görüntüsünün arkasında elbette ki harika bir özellik saklı! Nedir bu? diye merak edenlere; yıldız taşı neşe ve aşk taşı olarak bilinir. Sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca hiç eskimeden kullanılabilir. Hal böyle olunca beylerde de farklı bir etki yaratması kaçınılmaz bir olay. Yaşam tarzından asla ödün vermeyen beylerin büyük bir zevkle taşıyacakları ve kullanacakları bu muhteşem ikili ile onların adına en güzel seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti'ni hayatınızdaki beylere doğum günlerinde, yıldönümünüzde, sevgililer gününde veya yeni bir işe başlanılan zamanlarda armağan edebilirsiniz. Şundan hiç şüpheniz olmasın ki bu çok özel hediyeniz asla heyecanını kaybetmeyecek, uzun yıllar boyunca severek kullanılacaktır.

 

Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tesbih ve bileklikte 1. sınıf doğal lacivert yıldız taşı kullanılmıştır.
  • Yıldız taşının özelliği doğal yapısından kaynaklı albenili parlaklığa sahip olmasıdır.
  • Doğal yıldız taşının en belirgin özellikleri aşk ve neşe taşı olmasıdır.
  • Sağlam yapısıyla Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Setini uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz.
  • Bileklik elastik yapısıyla her ölçüdeki bileğe uygundur.
  • Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti size şık kutusu ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.

Tesbihin Ölçüleri:

  • İmameden uzunluğu 16 cm
  • Toplam uzunluğu 26 cm
  • Fotoğraftaki ürünlerin aynısı şık kutusu ile size gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.