X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi
En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi

En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi

134,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139119
Tavsiye Et >
90 karakter yazabilirsiniz.

Tatlı sevgilime en az kendisi kadar tatlı bir hediye almak istiyorum ancak ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlere özel En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediye seçeneğini öneriyoruz. Kız arkadaşa özel isim baskısı yaptırarak hazırlatacağınız ve sevgililer günü hediyesi olarak kesinlikle takdim etmek isteyeceğiniz bu minyatür bahçe, özellikle canlıları ve doğayı seven kız arkadaş tarafından çok beğenilecek romantik bir ürün olacaktır. Ona baktıkça sizi hatırlatacak anısal değere sahip bir hediyedir. İsterse evinde isterse de ofisinde sergileyeceği En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediyesi sayesinde sevgiliyi ne kadar çok sevdiğinizi ona en güzel şekilde göstermeyi başaracaksınız. Eğer sevgililer günü hediyeleri 2016 yılında güzeldi diye düşünüyorsanız 2018 sevgililer günü hediyelerine bayılacaksınız! Hediye Fabrikası tarafından özel olarak oluşturulan birbirinden güzel hediyeler, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Ayrıca kız arkadaşa olduğu gibi sevgililer günü erkege hediye seçenekleri arasında da yer alan En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni gönül rahatlığıyla erkek sevgiliye armağan ederek onu şaşırtabilir ve aşkınızı alevlendirebilirsiniz. Erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diye kara kara düşünenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Aynı zamanda bu tatlı hediyenin yanında kız arkadaşa sevgililer günü cikolata hediyesini de alarak sevgililer gününün son derece tatlı geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra sevgiliye orjinal hediyeler nereden bulurum diyenler için Hediye Fabrikası'nda birbirinden özel ve farklı ürünler bulunmakta! Sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşa romantik ve aynı zamanda kişiye özel bir hediye almak istiyorsanız ona hiç düşünmeden En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi hediyesini armağan edebilirsiniz. Bununla birlikte eğer doktor bir sevgiliye sahipseniz, sevgililer günü için canlıları seven doktora özel hediyeler arasında bulunan bu minyatür bahçe'yi hemen sevgiliye armağan edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

Öyleyse daha fazla beklemenin lüzumu yok! En özel hediyeler içerisinde yer alan En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni gönül rahatlığıyla sevdiğinize sevgililer günü hediyesi olarak takdim edin ve onu oldukça mutlu etmeyi başarın!

En Tatlış Sevgililere Özel Aşk Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 6 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.