Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati
En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati

En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93611
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

24 Kasım öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında yer alan ve tüm farklılığı ile Hediye Fabrikası'na eklenen sıradışı bir öğretmenler günü hediyesini sizlere sunuyoruz; En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati.

Her sene en sevdiğiniz öğretmeninize verdiğiniz o sıradan hediyelerin çok dışında kalacak ve el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğerde görünen bu duvar saati öğretmeninizi mutlu etmek için birebir. O özel günde çok sevdiğiniz öğretmeninizin beğenisine sunacağınız En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati'nin çok beğenileceğinden ve şaşkınlıkla karşılanacağından eminiz. Öğretmenler günü mesajları arasından en beğendiğinizi veya öğretmeninizi en iyi anlatanı seçip bu duvar saatine yazdırabileceksiniz. 24 Kasım öğretmenler gününün tarihi de duvar saatinin en uygun yerine kondurulacak. Böylece ölümsüz bir hediyeye dönüşecek En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati sevgili öğretmeninizin evinin duvarlarından birinde çok özel bir yere sahip olacak. Baktıkça siz değerli öğrencisini hatırlayacağı bu duvar saatinin ilk günkü heyecanı asla bitmeyecektir. Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz ürünler arasında tasarımı ve kalıcılığı ile fark yaratan En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati'ni kesinlikle ve kesinlikle hediye listenizin en başına eklemelisiniz. Böylesi değerli ve anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

sizin için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan değerli öğretmeninize 24 kasım öğretmenler gününe özel kalıcı ve bir okadar da anlamlı bir hediye vermeyi planlıyorsanız daha fazla aramayı bırakın! Hediye Fabrikası.com'un tasarladığı En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saati'ni hemen satın alın.


En Kıymetli Öğretmene Hediyelik Duvar Saat satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.