X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket
En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket
En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket
En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket

En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93652
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
200 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Sık sık çeşitli ödül törenlerinin yapıldığını ve farklı kişilerin farklı sebepler ile ödüllendirildiğini, bu sırada da plaket takdim edildiğini görürüz. Peki, neden sizin de öğretmeniniz anlamlı bir plakete layık olmasın. Üstelik bu plaketi veren öğrencileriyse, mutluluktan gözyaşlarını tutamayacaktır. Önemli olan ise hediyenizi hazırlatırken üzerine yazdıracağınız mesaj olacaktır. En iyi öğretmene özel en anlamlı plaketi hazırlamalısınız. Öğretmenler günü için hediyeler denildiğinde akla gelen klasik hediyeleri boş verin ve siz de plaket siparişinizi verin. Bayan öğretmene alınacak hediyeler ya da erkeklere alınabilecek hediyeler farklı farklı sıralanır ve kafa karıştıracak kadar çok seçenek ile karşılaşılabilir ama tercih edeceğiniz ödül niteliğinde bir hediye olduğundan, hem erkek hem de bayan öğretmenlerinize hitap edecektir. Yani işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Hediyenizin ifade edeceği duygu ve düşüncenin önemi kadar, kalitesi de önem taşır. Gerçek ve son derece şık bir plaket teslim alacak olmanız ise bu konuda ne kadar da avantajlı olduğunuzu gösteriyor. En iyi hediye fikirleriiçin doğru adrestesiniz. Öğretmeninizi yani hayatınızı değiştiren insanı, öğretmenler günü ya da benzeri özel bir günde mutlu etmek için tek yapmanız gereken, ona ne kadar iyi bir öğretmen olduğunu hatırlatacak bir hediye almak olacaktır. Her zaman ve her özel gün için bizden hediye tavsiyeleri alabilir, size sunacağınız böylesine anlamlı plaket ve benzeri hediye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Öğretmeninizi mutlu etmenin keyfine varmaya hazır mısınız?

 

En İyi Öğretmene Hediye Özel Plaket satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.