X
Hediye Fabrikası » Ajanda Çeşitleri » El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda

El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137611
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ofis ortamında çalışanların mutlaka ihtiyaç duyacağı hediyelerden bir tanesini sizlere sunuyoruz; El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda.

Erkek veya bayan mesai arkadaşınıza kullanışlı ve kalıcı bir iş hediyesi vermeyi düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız tercihiniz kesinlikle bu ajanda modelinden yana olmalıdır. Çünkü beğeninize sunduğumuz El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda benzerlerinden çok daha farklı ve kullanışlı. Oldukça şık dizayn edilmiş görünümüne kullanışlı yapısı eşlik ediyor. Üst kapağın hemen arka kısmında tam 7 adet kart bölmesi ve lastikli kalem tutma yeri yer alıyor. Böylelikle ajandaya not alınacağı vakit kalem el altında bulunacak, kartvizitler ajanda içerisindeki bölmeler sayesinde kaybolmayacak. Mesai arkadaşlarınızın da çok seveceğini düşündüğümüz El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda ofis masalarında çok özel bir yere sahip olurken tüm yıl boyunca ve ondan sonraki zamanlarda da arkadaşlarınıza eşlik edecek, onların önemli notlarına ya da randevularına ev sahipliği yapacaktır. 2017yılına uygun olarak hazırlanan ajanda modelimiz belli bir süre sonra kullanılmasa bile sizden güzel bir anı olarak daima saklanacaktır. Çünkü El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda isminden de anlaşılacağı üzere üzereine yazılacak olan isim ve soyisim ile kişiye özel bir hediyeye dönüştürülecektir. Bilirsiniz ki kişiye özel hediyeler daima saklanır ve hep aynı heyecanla hatırlanır.

Sizde beraber çalıştığınız, çok sevdiğiniz mesai arkadaşınıza kalıcı ve kullanışlı bir iş hediyesi vermeyi planlıyorsanız tercihinizi kesinlikle El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda'dan yana kullanmalısınız. Çünkü iş hediyesi olarak bundan daha iyi bir hediye bulamayacağınızdan eminiz.

 

El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.