X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda
El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda
El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda
El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda
El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda

El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137619
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni işe başlayan bir arkadaşınıza ajanda hediye etmek sıradan bir şey gibi görünse de bu ajandayı kişiye özel bir hediyeye dönüştürüp ona sunmanız daha etkili olacaktır. İşte böylesi bir hediye olabilecek El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda erkeğe iş hediyesi ya da bayana iş hediyesi olarak tercih listenizde en başa eklemeniz gereken alternatiflerden biri.

Mesai arkadaşınıza ofiste kullanması için armağan edebileceğiniz El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda yeni bir işe başlayan arkadaşınız için de harika bir hediye olabilir. Üzerine yazdıracağınız isim ile kişiye özel bir hediye olan bu ajanda modelimizin severek kullanılacağından hiç şüphemiz yok. Oldukça şık ve kullanışlı dizayn edilen El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda 2017 yılına uygun olarak hazırlanmıştır. Belli bir süre sonra kullanılmasa bile anı niteliği taşıdığından bir ömür saklanacaktır. Çalışma masalarını süsleyecek deri kapaklı ajanda modelimize en önemli bilgiler kaydedilecek, günlük notlar tutulacak, randevular yazılacaktır. Böylelikle tüm önemli bilgiler sağlıkla korunmuş olacaktır. Ajanda modelimizin hemen kenarında yer alan kalem tutma bölümü sayesinde not alınması gereken zamanlarda ihtiyaç duyulan kalemler her an el altında bulunacak. İstenildiği zaman çantada ya da elde taşınabilecek El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sizde aynı ofisi paylaştığınız çalışma arkadaşınıza şık ve kullanışlı bir hediye vermeyi planlıyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin ve Hediye Fabrikası'ndan El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda'yı onun için hazırlatın. Dilerseniz kendi adınıza dahi hazırlatmanız mümkün.

 

El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda 24 x 16 cm ölçülerindedir.
  • Ajanda Kaliteli desenli suni deri kaplıdır.
  • Aynı renk kalem tutma bölümü bulunmaktadır.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmiş olup ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajandanın içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.