Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Kolye Modelleri » eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye
eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye

eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye

68,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F104922
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye ne hediye alınır ? diye dert etmenize gerek yok ! En güzel en göz alıcı ürünleri bayanlara hediye olarak beğeninize sunuyoruz.

Özel günler geldiğinde tatlı bir hediye seçme telaşı sarar. En güzel hediye için günlerce araştırılır gezilir. Sizi bu telaştan kurtaracak olan Hediye Fabrikası bayana alınabilecek en güzel hediyeleri biraraya getirdi.

Sevgiliye hediye olarak alınabilecek eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye, sevgilinizin görünce mutlu olacağı bir hediye..

Sonsuz aşkı simgeleyen sonsuzluk işareti ve kalp ile tasarlanan bu muhteşem kolye, sevgilinizin gün içerisinde veya özel günlerde yaptıkları kombinlerin tamamlayıcısı olacaktır ve bu şık kolyeyi bir an olsun boynundan çıkarmak istemeyecektir.

Kalp ve sonsuzluk işareti ile altın renginde tasarlanan bu zarif kolye kırmızı kalp kutu içerisinde lezzetli çikolatalar ile birlikte sevgilinizin beğenisine sunulacaktır.

Sizde sevgiliniz için en güzel ve en kullanışlı sevgililer günü hediyesini arıyorsanız eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye'yi tercih edebilirsiniz.

eJOYA Sonsuzluk Altın Kalp Kolye satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kolyenin yaklaşık olarak boyutu 10 x 13 mm dir.
  • 8A altından üretilen bu kolye 0,20 gr ağırlığındadır(zincir hariç) ve altın kaplama gümüş zincir ile size ulaştırılacaktır.
  • Kalp Şeklindeki 13 x 13 cm boyutunda içi kalp şeklinde çikolatalarla dolu olan kadife hediye paketi ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.