X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Eğlenceli Pipet Gözlük
Eğlenceli Pipet Gözlük
Eğlenceli Pipet Gözlük
Eğlenceli Pipet Gözlük
Eğlenceli Pipet Gözlük
Eğlenceli Pipet Gözlük

Eğlenceli Pipet Gözlük

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137890
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İçeceklerini pipet ile içmekten keyif alan çocuğunuza küçük bir sürpriz yapın ve onun için Eğlenceli Pipet Gözlük'ü satın alın! Bu tasarım pipet eminiz ki çocuğunuzu çok mutlu edecek.

Sıradan pipet modellerinden oldukça farklı bir dizayna sahip Eğlenceli Pipet Gözlük çocuğunuzun içecek partilerini ekstra keyiflendirecek. Doğum günü partilerinde kullanabilecekleri gözlük şeklindeki pipeti günlük hayatta da doyasıya kullanabilirler. Oldukça neşeli tasarımıyla çocukları kendine hayran bırakacak Eğlenceli Pipet Gözlük sayesinde çocuğunuz meyve suyu, süt gibi içeceklerini içmeye doyamayacak. Çocuğa alınabilecek komik doğum günü hediyelerinden biri olarak tercih edebileceğiniz bu gözlük pipeti kendi çocuğunuz için alabileceğiniz gibi yakınlarınızın çocukları için de tercih edebilirsiniz. Çocuğa ilginç doğum günü sürprizi fikirleri neler olabilir? diyorsanız eğer bizim önerimiz kesinlikle bu eğlence dolu pipet olacaktır. Tasarım harikası Eğlenceli Pipet Gözlük sayesinde çocuklara süt içme alışkanlığı da kazandırmak elinizde. Eminiz ki gözlük pipet onlara seve seve süt içirecektir.

Kız ya da erkek çocuklarına sürpriz bir hediye olarak tercih edebileceğiniz Eğlenceli Pipet Gözlük'ü en yakın arkadaşınıza esprili hediyelerden biri olarak da sunabileceğinizi söylesek.. Şimdilerde en popüler pipet modellerinden biri haline gelen gözlük tasarımlı pipeti tükenmeden satın almak isterseniz hemen sitemizden siparişinizi geçin.

 

Eğlenceli Pipet Gözlüğü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gözlük şeklinde pipet.
  • Ürün stoklar doğrultusunda karışık gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.