X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası
Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası

Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138938
Tavsiye Et >
Ürün Rengi:
Krem
Siyah
36 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak ya da yeni yıl hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünenlere Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerinde kedi tasarımı yer alan ve son derece şık bir dizayna sahip olan Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası ile sevgiliye hem kullanışlı hem de oldukça duygusal bir armağan takdim etmiş olacak ve ona karşı olan aşkınızı en sade şekilde göstereceksiniz. Bununla birlikte doğum günü hediyeleri bayan için oldukça anlamlıdır. Doğayı ve kedileri seven bayan arkadaşa veya sevgiliye gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz bu Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası ile hediye sahibini çok sevindireceksiniz.

Öte yandan yılbaşı için eşime hediye almak istiyorum fakat ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Eşe hediye olarak kesinlikle alınması gereken kullanışlı ve bir o kadar tatlı bir armağan olan bu çantayı kullandıkça eşiniz sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Ayrıca yeni yıl sürprizleri haricinde eşlere doğum günü sürprizleri olarak da sipariş edilebilecek bir ürün olan Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası ile eşinizi şaşırtacaksınız.

Yeni yıl için sipariş edeceğiniz bu anlamlı çantanın içerisinde sevgiliye yılbaşı çikolataları da hazırlatarak sürprizinizi daha da anlamlı hale getirebilir ve onakarşı olan aşkınızı en güzel şekilde sevgiliye gösterebilirsiniz. Ayrıca yılbaşı için sevgiliye 1. yıl hediyesi olarak da alabileceğiniz Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası, Hediye Fabrikası'nda size özel fırsatlarla bekliyor! Kişiye özel olarak tasarlanan bu güzel çantanın üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatabilir ve kendisini önemli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Daha fazla beklemeden hemen sipariş edin!

Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.

  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.

  • Eğlenceli Kedi Tasarımlı Postacı Çantası özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.