Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Efsanevi Öğretmen Sözleri Saat
Efsanevi Öğretmen Sözleri Saat

Efsanevi Öğretmen Sözleri Saat

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63308
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmenler günü hediyesi her zaman ciddi olmaz. Çocukluğun güzel neşesi olmazsa olmaz. Siz de bu öğretmenler gününde farklılık yapmak, gülümseten, eğlendiren ve mutlu eden bir hediye ile öğretmeninizin karşısına çıkmak isterseniz, size harika bir önerimiz var. Efsanevi öğretmen sözlerinin yer aldığı eğlenceli bir saat… Hem sınıfınızın duvarlarını süsleyebilir bu saat, hem de öğretmeninizin evini… Her bakanı gülümsetecek olan, eğlenceli hali ile özel bir hediye seçimi olacaktır. Duvar saat modelleri, tasarımsal farklılıklara sahip olsa da, tercih edeceğiniz bu seçenek, tasarımının hoşluğunun yanında diğer duvar saati seçeneklerinde de olduğu gibi yüksek bir kaliteye sahiptir.

Hediye saati isterseniz öğretmenler gününde satın almayı tercih edin ve bu özel günü, öğretmeniniz için daha anlamlı kılın, isterseniz de öğretmeninizin doğum günü ya da yılbaşı gibi herhangi bir dönemi tercih edin. Nihayetinde her zaman farklılığını koruyacak ve her özel güne uyum sağlayacak bir hediye olacaktır. Ayrıca erkek öğretmeni olan ve erkeğe ne hediye alınır diye düşünenlerin de cevabı aynı. Bu saat öğretmeniniz için harika bir hediye olur. Erkek ya da bayan öğretmenlerinizi şaşırtacak olan saatin üzerine, istediğiniz sözleri yazdırabilirsiniz. Ama unutmayın, öğretmeninizin ünlü sözleri olmalı ve tam anlamı ile onu yansıtmalı. Yoksa nasıl buna kişiye özel bir hediye diyebiliriz ki? Öğretmeninizin isminin yazması yeterli olmaz. Arkadaşlarınız ile bir araya gelip yapacağınız beyin fırtınası ile harika sonuçlar çıkarabilir, öğretmeninizin ünlü sözlerini tespit edebilirsiniz.

 

Efsanevi Öğretmen Sözleri Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.