Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Efsanevi Anne Sözleri Saat
Efsanevi Anne Sözleri Saat

Efsanevi Anne Sözleri Saat

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63100
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Tüm annelerin ortak kuralları, özlü sözlerinden bahsediyoruz. Annelerimizin belli başlı kalıplaşmış sözleri vardır ve bu sözler bazen günlük yaşamımızı renklendiren ve bizi gülümseten birer replik haline gelir. Sizin de annenizi eleştirdiğimiz ama aynı zamanda gülümseyerek karşıladığınız özlü sözler yok mu? Eminiz ki annenizi bayıldığı bazı sözler vardır ki, adeta birer atasözü gibi değer görmeye başlamıştır. İşte bu sözleri bir araya getiren bir hediye ile annenizi gülümsetmek ister misiniz? Efsanevi anne sözleri için tercih edebileceğiniz saat, çok anlamlı ama aynı zamanda mutlu eden bir anı olacaktır. Anneler günüiçin özel bir hediye arıyorsanız, doğum günü için anneme ne alabilirim diye düşünüyorsanız, şüphesiz ki bu seçim sizin için ideal olacaktır. Çok söze hacet yok, zaten annenizin mutluluğunu gözlerinden okuduğunuzda bunu siz de fark edeceksiniz.

Anneler günü için el yapımı hediyeler her zaman daha fazla ilgi görür ve daha fazla beğenilir. Ancak unutmamak gerek ki bir el yapımı hediye olmasa da, kişiye özle olarak hazırlanan her hediye çok özel ve de unutulmazdır. Annenizin, eşine dostuna komşularına anlata anlata bitiremeyeceği bir hediye için hazır mısınız? Bayan hediye fikirleri arayan eşler için de bir seçenek olan saat, evlerin en güzel köşelerinde yer edinecek ve de unutulmaz bir anı haline gelecek. Yeter ki siz isteyin… Efsanevi anne sözleri, en güzel şekli ile karşınızda. Hemen sipariş vermeye ne dersiniz?

 

Efsane Anne Sözleri Saat satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.