Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa
Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa
Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa
Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa

Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58109
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
18 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Çoğu insan duymuştur babasından "Biz sizin zamanınızdayken.." gibi efsane sözleri yanlız hiç bir zaman anlamamıştır çocuklar o zamanı.

Babasının biricik evladı olarak bu Babalar Gününde babanıza vereceğiniz hediyeniz bizden ! Değerli babanız bu seneki babalar günü hediyenizi bir ömür unutmayacak..

Hediye Fabrikası tasarımlarından Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa, babaya alınabilecek hediye seçeneklerinin en özeli.. Üzerinde efsane baba sözleri yazılı şık çay-kahve kupasıyla babanızı oldukça şaşırtacaktır.

Babanıza her sene Babalar Gününde aldığınız klasik hediyelerin çok dışında kalan Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa, babaya alınabilecek en özel babalar günü hediyesi olacaktır.

Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa babanızın çay/kahve saatlerine keyif katacaktır ve babanızı dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir.

Üzeri efsane baba sözleri ile süslü Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa üzerine babanızın isminin yazılmasıyla en anlamlı babalar günü hediyesine dönüşecektir.

Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi hissettirebileceğiniz bu çok özel çay-kahve kupasıyla babanızı şaşırtabilir,mutlu edebilirsiniz.

 

 

Efsane Baba Sözleri Yazılı Kupa satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.