Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket
Dünya nın En İyi Fedakar Babası Plaket

Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63302
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Fedakar babalarımıza özel bir hediye, Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket..

Babalar Günü'nde babanıza seçeceğiniz hediye hem kalıcı hem de farklı olsun istiyorsanız, sıradan hediyeler vermekten sıkıldıysanız işte size klasik babalar günü hediyelerini geride bıraktıracak harika bir tasarım, Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket..

Her sene babalar gününde babanıza aldığınız klasik hediyeler geçici mutluluklar yaşatır, bir köşeye kaldırılıp unutulur. Ama Hediye Fabrikası'nın babalarımız için tasarladığı Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket, kaliteli yapısı ile yıllarca kalıcılığını sürdürecek türden bir hediye olacaktır ve babanızın yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı çok özel bir armağan olarak kalacaktır.

Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket babalar gününe özel tasarladığımız eşsiz bir armağan olarak babalarımızın beğenisini kazanmaya yetecektir.

Üzerine işleteceğiniz babanıza olan sonsuz duygularınızı içeren bir mesajla tasarlanan bu hediye tamamen babanıza özel olacak, babanızın çalışma masasına/evinizin bir köşesine renk katacaktır.

Babanıza duygu dolu anlar yaşatacak, her an gözünün önünde olacak, eşsiz tasarıma sahip Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket ile en anlamlı babalar günü hediyesini vermiş olacaksınız.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

 

Dünya'nın En İyi Fedakar Babası Plaket satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

ÜRÜN DETAYLARI:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.