X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Hediye Sepeti » Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet
Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet
Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet
Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet
Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet
Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet

Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139315
Tavsiye Et >

Anneme anneler günü hediyesi olarak yalnızca bir hediye almak istemiyorum diyorsanız içerisinde birbirinden güzel hediyelerin bulunduğu bir hediye kutusu almaya ne dersiniz? Bu anlamda Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet hediye seçeneği en doğru tercih olacaktır. Dünyanın en güzel annesi benim annem diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye olan bu kalp sepetin içerisinde seni seviyorum yazılı mini kalp yastık, kırmızı şirin vosvos araba , anne ve çocuk temalı gümüş kalp kolye, lavanta kesesi, çiçekler ve çikolatalar bulunmaktadır. Türkiye'nin en güvenilir hediyelik eşya sitesiolan Hediye Fabrikası'nda anneler günü için alınabilecek en farklı ve güzel hediye Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet olacaktır!

Anneye doğum günü haricinde anneler gününe hediye arayışı içerisinde olanların asla kaçırmaması gereken ve annenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek olan Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla anneye armağan edebilirsiniz. Ona sadece bir hediye değil, birçok hediye alarak annemi şaşırtmak istiyorum diyorsanız eğer bu hediye sepeti çok doğru bir tercih olacak! Klap şekliyle dikkatleri üzerine çeken bu hediye sepeti, anneniz tarafından oldukça beğenilecek bir armağan olacaktır. İçerisinde en güzel çikolatalar ve çok şık kolye gibi birbirinden değerli hediyelerin bulunduğu bu hediye sepeti, Hediye Fabrikası'nda özel olarak hazırlanmaktadır.

Öte yandan dünyanın en tatlı hediyesi olan vosvos araba da hediye sepetinin içerisinde yer alıyor. Anneme güzel bir hediye almak istiyorum ancak ne hediye alacağıma bir türlü karar  veremiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye olacak Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet ile annenize vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde gösterecek ve onu birbirinden güzel hediyeler ile çok mutlu edeceksiniz. Bu hediye sepetinin en önemli hediyesi ise ilk sevgiliye hediye kolye almak isteyenler için hazırlanmış anne ve çocuk figürlü gümüş kolye olacak! O halde daha fazla beklemeden anneye anneler günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak bu muhteşem hediye sepetini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet​i'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet Kadife Kutu içerisinde 925 ayar Anne Çocuk Gümüş Kolye

  • 1 adet Seni Seviyorum Mini Kalp Yastık

  • 1 adet Lavanta Kesesi

  • 1 adet Büyük Kalp çikolata (Melodi Marka)

  • 1 adet Kurmalı Vosvos Araba (Renk stoklara göre değişmektedir)

  • Kırmızı süsleme zinciri, beyaz süsleme çiçeği ve renkli boncuklar ile Kırmızı Kalp Kutu içerisinde düzenlenmektedir.

Dünyanın En Güzel Annesine Kolyeli Kalp Sepet özenle paketlenerek gönderilmektedir
 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.