X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Dönen Işıklı Dünya Küresi
Dönen Işıklı Dünya Küresi

Dönen Işıklı Dünya Küresi

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136436
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hiç bir materyale bağlı olmadan dönebilen sihirli dünya küresini dilerseniz ofis masanızda dekoratif amaçlı ya da seyahatlerinizi planlamak için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte sevilen arkadaşa hediye olarak alınabilecek bu ürünü ofis ya da ev hediyeleri adı altında armağan edebilirsiniz. Ev hediyesi yanında yeni iş hediyesi olarak da arkadaşa hediye olarak alınabilecek oldukça anlamlı bir üründür.

Öğrenciler için de son değişiklikleri içeren güncel bir harita olduğu için ders için kullanılabilecek eğitici bir üründür. Eğitici, bilgilendirici ve eğlenceli olan ışıklı dünya küresi herkesin sahip olmak isteyeceği doğum günü hediyesi ve ofis hediyesi olarak değerlendirilebilecek en özel hediye seçimlerinden birisi olacaktır.Değişebilen renkleri ile göz dolduran küre sevdiklerinizin beğenisini kazanacaktır. Bu anlamda çocuk hediye seçenekleri arasından en eğitici tercih olan Dönen Işıklı Dünya Küresi ile çocukları eğlendirirken eğiteceksiniz. Öte yandan Dünya'yı gezmek isteyen ya da coğrafyayla uğraşan en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek bu küre, hediye sahibini son derece mutlu edecek bir tercih olacaktır. Siz de doğum günü ya da yıldönümü gibi günlerde hediye olarak enteresan ürünler tercih etmekten yanaysanız sevdiklere özel olarak Dönen Işıklı Dünya Küresi'ni kesinlikle almalısınız.

Bütün bunların yanında Dönen Işıklı Dünya Küresi hediye seçeneğini özel bir gün için sipariş edecekseniz aynı gün teslim olarak geleceğini de söyleyelim. Böylelikle hediye seçimlerinde geç bile kalsanız sevdiklere özel olarak hediyelerinizi sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan ve sevdiklere sipariş edebileceğiniz en anlamlı ve eğitici hediye seçeneklerinden biri olan Dönen Işıklı Dünya Küresi şimdi sizi bekliyor! Daha fazla beklemeden sevgiliye ya da arkadaşa olduğu gibi çocuğa hediye olarak da bu Dünya küresini sipariş edebilirsiniz.

Dönen Işıklı Dünya Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir adet kalem pil ile çalışır.
  • Çapı:14 cm
  • Geçerli bir haritadır
  • Sürekli dönme özelliği
  • Tam 1 tur yaklaşık 13 sn.
  • Tek pille uzun süre çalışma

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.