X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem
Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem
Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem
Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem
Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem

Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138886
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte herkesin elinde olan telefonlar günümüzün en önemli araçlarından biridir. Haberlerden iletişime, hatta iş ortamına kadar her alanda kullandığımız telefonlar için ek olarak üretilen dokunmatik ekran kalemleri çok tercih edilen ürünlerden biridir. İşte bu yüzden iş arkadaşına hediye olarak alabileceğiniz Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem hem normal kalem işlevini hem de telefon kalemi işlevini gördüğünden dolayı çok özel bir hediye olacaktır. İş arkadaşı için yılbaşı hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok!

Aynı zamanda yeni yıl hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu dokunmatik ekran kalemi, sevgiliye sevgililer günü için de hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz.  Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem, hem günlük işler, hem de özel işler için birebir bir üründür. Son derece kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip olan bu güzel kalem ile sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca erkek sevgiliye yıldönümü sürprizleri arasından tercih edebileceğiniz Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem ile erkek sevgiliyi şaşırtacak ve ona oldukça kullanışlı bir yıl dönümü hediyesi almış olacaksınız. Günümüzde telefonlara özel kalemler çok kullanılmaya başlandığı için her alanda ilgi çekici bir ürün olma yoluna doğru ilerliyorlar. Bu bakımdan hem günlük ihtiyaçları karşılayacak hem de telefonda kullanabileceğiniz Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem, sevdikeleriniz tarafından çok beğenilecektir. Dilerseniz hediye seti olarak alabileceğiniz bu ürünü dilerseniz tek başına alarak da sevdiklere armağan edebilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini sipariş ederek sevdikleri şaşırtmaya hazır olun!

Dokunmatik Ekran Uçlu Mat Siyah Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • Dokunmatik Ekran Uçlu Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.

  • Çevirmeli mekanizmalı tükenmez kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.