X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası
Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası

Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135678
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

Doktora özel steteskop tasarımlı kahve kupası doktorluk yapan ahbaplarınıza bir numaralı hediye!

Doktorlar bu dünyanın en kutsal meslek erbaplarındandır. Bir hayat kurtarmanın, insanların şifa kaynağı olmanın değeri maddi, manevi çok büyüktür. Sağlığın asla parayla satın alınamayacağını düşünecek olursak, biz sağlığımıza kavuşturan bu insanların aslında hakkı ödenmez olduğunun da farkına varmış oluyoruz. Kimi zaman zorunlu hizmetleri, bitmez tükenmez nöbetleri, bazen gün içinde baktığı hasta sayısını bile hatırlayamayan doktorların özverili bu çalışmalarını düşünecek olursak da onları ayrıca takdir etmemiz gerektiğini bir kez daha hatırlamış oluruz. Öte yandan doktorların bir sabır ve özveri nişanesi de her kesten daha fazla eğitim alıyor olmaları ve yıllar yılı okumak zorunda oluşlarıdır. İşte bu fedakar kişilere çam sakızı çoban armağanı tadında ki bu özel doktor kupalarından armağan edebilirsiniz dilerseniz. Doktora güzel hediyeler mi arıyorsunuz? tam karşınızda!

Doktorların muayenehanesine girdiğinizde sürekli önlerinde bir su bardağının bulunduğunu siz de fark etmişsinizdir mutlaka. Zira bize her gün mutlaka 2 – 3  litre su içmemiz gerektiğini, bunun  vücudumuz için son derece sağlıklı olduğunu öğütleyen doktorlarımız elbette  kendileri de  bol bol su içmekteler gün içinde. İşte ona özel isimli – steteskop baskılı  kupa bardaktan yaptırdığınızda her zaman masasının üzerinde sizin bardağınız yer alacak bundan böyle. Biricik doktorunuz sizin ona  hediye ettiğiniz kupası ile içecektir kesinlikle suyunu. Zira ona aldığınız bu özel seteteskop baskılı doktor bardağı çok hoşuna gidecek. Kalıcı hediyeler arıyorsanız bu kupa doktorlara mükemmel hediye seçeneği!

Öte yandan doktorların sık sık nöbete kalmak zorunda olduklarını bilirsiniz. İşte bu nöbet gecelerinin vazgeçilmezi de sabaha dek uyanık kalabilmek adına içilen çaylar ve kahvelerdir biliyorsunuz. Yine onlara özel bu kupadan armağan ettiğinizde her zaman çaylarını ve kahvelerini bu özel kupalardan içmeyi tercih edecekler. Doktora bardak tasarla manın keyfini dilerseniz sizlerde bu hediye sayesinde yaşayabilirsiniz. Sağlık ocağındaki sevgili doktorunuza, devlet hastanedeki rutin muayene için gittiğiniz ya da klinikte göründüğünüz  doktorunuza sevgiyle armağan edebileceğiniz bir hediye tam karşınızda duruyor. Diğer taraftan birlikte çalıştığınız doktor arkadaşlarınıza ya da  akrabalarınızdan,  tanıdıklarınızdan doktorluk yapan kişilere verebileceğiniz muhteşem  bir hediye bu sayfada!

Doktora hediye arayışı içinde olanlar ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Hediye Fabrikası'nın doktorlar için tasarladığı Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası, doktora alınabilecek en güzel hediye olacaktır.

Çok sevdiğiniz doktorunuza ufak bir hediye almak istiyorsanız veya doktorluk okuyan arkadaşınıza anlamlı ve espirili bir hediye arıyorsanız Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası ideal bir seçim olacaktır.

Sağlığımız için elinden geleni yapan, bizi sağlık sorunlarımızdan kurtaran doktorlarımız günün yorgunluğunu atacakları çay/kahve saatlerini sizin eşsiz hediyeniz eşliğinde yapacaklardır.

Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası ile çay/kahvelerini keyifle içeceklerdir.

Steteskop ile espirili bir şekilde tasarlanan Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası üzerine hediye edeceğiniz doktorunuzun ismini veya doktorluk okuyan arkadaşınızın ismini yazdırınca oldukça anlamlı bir hediye oluşturmuş olacaksınız.

Sizde bu farklı ve espirili kupayı doktora hediye olarak Hediye Fabrikası'ndan hemen satın alabilirsiniz.

 

Doktora Özel Steteskop Tasarımlı Kahve Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.