X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138668
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doktor arkadaşa ya da doktor sevgiliye özel olarak alınabilecek hediye seçeneklerinden biri olan Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolayca satın alabilirsiniz. Alınabilecek en güzel doktor hediyeleri arasında bulunan bu çakmağı doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilir ya da doktora sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Erkek doktor için, erkege doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu çakmağı erkek doktor arkadaşa hiç düşünmeden armağan etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

Aynı şekilde doktor olan bir kıza doğum günü hediyesi olarak alınması gereken hediye seçeneklerinden biri olan Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak ile doktor arkadaşı sevindirebileceksiniz. Kadın ya da erkek doktor farketmeksizin alınabilecek özel hediye seçeneklerinden biri olan bu çakmağın üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak o kişinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlayacakları bu hediye çakmak ile sevdiklerle aranızdaki samimiyet bağını her daim güçlü tutacaksınız. Bu anlamda doktor erkege alinacak hediyeler içerisinde yer alan Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor!

Kadınlara olduğu kadar kişiye özel hediye erkek için de oldukça önemlidir. Doktor arkadaşa ya da sevgiliye özel olarak alınabilecek kişiye özel bir hediye seçeneği olan Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak ile onları çok mutlu edeceksiniz. Kullandıkça sizi düşünecek olan arkadaşa iyi ki almışım denilecek hediye seçeneklerinden biridir. O halde daha fazla beklemeden sevilen doktora hediye olarak bu güzel çakmak hediye seçeneğini armağan edebilir ve onları daha önce olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günler için hiç düşünmeden alınması gereken hediyelerden biridir.

Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doktora Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Doktara Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.