X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe

Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe

144,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136830
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Değer verdiğiniz arkadaşınıza sıradışı bir hediye mi vermek istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz!

Doğum günleri en güzel hediyelerin alındığı keyifle kutlanılan en özel günlerdendir. Bu günün anlamına anlam katan doğum gününü kutlayan kişiye verilen birbirinden özel hediyelerdir. Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe, arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek en farklı hediye. Yüzlerce hediye seçeneği varken böylesine farklı bir hediyeyi seçmek hem sizi hem de arkadaşınızı fazlasıyla mutlu edecektir. Arkadaşınızın yüzünde tatlı gülümsemeler oluşmasına sebep olacak Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe'nin minik tabelasına yazılacak isim ve çok özel doğum günü mesajınız arkadaşınıza kendini özel hissettirecektir. Minyatür figürler ile detaylandırılan bu mini bahçeyi arkadaşınız ister ofisinde isterse de evinde keyifle yetiştirebilecektir.

Sıradışı bir hediye alternatifi olarak arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler. (Pasta görseldekinden farkli bir model olabilir)
  • Saksı Ölçüleri: 15x15x6 cm. boyutlarında özel tasarım el yapımı kabartmalı, renkli ve desenli saksı
  • Crassula (Uzun olan bitki) yerine Haworthia bitkisi gönderilmektedir.
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.