X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138718
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlere kaçırılmayacak bir hediye önerisinde bulunuyoruz! Arkadaşa ya da sevgiliye  doğum günü hediyesi almak istiyorsanız eğer, Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih ederek sevdiklere armağan edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Arkadaşa olduğu kadar doğum günü suprizleri sevgiliye yapıldığında da oldukça anlamlı olacaktır. Bu bakımdan arkadaşa ya da sevgiliye doğum günü sürprizi yapmak isteyenlerin kaçırmaması gereken doğum günü hediyesi müzikli kar küresi, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Eğer romantik doğum günü hediyeleri arayışı içerisindeyseniz Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi tam aradığınız türde bir armağan olacaktır. Sevgilime romantik hediye almak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmesi gereken anlamlı ve bir o kadar duygusal bir hediye tercihi olacaktır. Özellikle bu doğum günü hediyesi bayaniçin oldukça etkili bir armağan olacaktır. Baktıkça sizi düşünecek olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti güçlendirmenin en güzel yolu kesinlikle Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi olacak! Bütün bunların yanı sıra Hediye Fabrikası'nın sunmuş olduğu doğum günü hediye gönder seçeneği ile uzakta olan arkadaşa kolaylıkla hediyenizi gönderecek ve onu yanında değilken bile aşırı derecede mutlu etmeyi başaracaksınız.

Arkadaş ya da sevgili için bir kıza doğum gününde ne alınır diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini sipariş ederek hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. En özel günler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri son derece mutlu edecek ve bu mutluluktan siz de keyif alacaksınız. Acele edin ve bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.