X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü

Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136330
Tavsiye Et >
5 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Doğum günü hediyesi fotoğraf albümü sevdiklerinize doğum günlerinde hediye edebileceğiniz neşeli ve harika bir seçenek olacaktır. Fotoğraflar bizim için önemlidir çünkü onlar bizler için en vaz geçilmez anların, anıların bir birikimidir. Onları çok iyi saklamak ve dilediğimizde de açıp bakmak isteriz. O halde gelin sevdiklerinizin yaş gününde onlara verebileceğiniz bu doğum günü hediyesi fotoğraf albümü ile albüm anlayışını en neşeli hale getirelim. Hediye Fabrikasında sergilenen bu özel albüm sayesinde sevdiklerinize mükemmel bir yaş günü hediyesi sunabilirsiniz.

Bu güzel yaş günü hediyesi albüm ahşap kapaktan oluşuyor yanı sıra üzerinde de en eğlenceli şekilde tasarlanmış olan baskılar mevcut. Doğum günün kutlu olsun yazısı, iki tarafında uçuşan balonlar, havada uçuşan şekerlemeler, doğum günü kukilataları, doğum günü pastası ve sevdiklerinizin ismini üzerinde taşıyan bu keyifli albüm, onları yaş günlerinde en mutlu edecek olan hediyeliklerden olacaktır emin olun. Doğum günü hediyeleri erkek için güzel bir seçenek olabilecek olan bu albümle  hayatınızdaki erkeği ya da eşinizi sevindirebilirsiniz.

18 x 11 cm ebatlarındaki bu ahşap kapaklı resimlik 10 sayfalıdır ve ahşap kapağın üzerine işlenen tüm yazı ve baskılar ahşap kazıma – lazer yakma sistemiyle uygulandığından asla yerinden çıkmaz ve silinmez. 20 adet fotoyu içine rahatça yerleştirebileceğiniz bu özel resimlik, hediye ettiğiniz sevdiklerinizin, tanıdıklarınızın en sevdiği resimlik olacaktır. Arkadaşa doğum günü hediyeleri ararken bu  albümle karşılaştıysanız bu kesinlikle bir tesadüf olamaz. Hadi onun için siparişinize bir an önce başlayın ve albümü gördüğünde de nasıl sevineceğinin hayalini kurun.

Bu albümü aldığınız sevdikleriniz keyifle albümün başına geçerek içine özenle resimlerini yerleştirecekler ve her resimlere bakmak için başına oturduklarında da sizi keyifle anacaklar. Sevdiklerinize, dostlarınıza ya da yakınlarınıza değişik bir armağan vermek istediğinizde güvenle bu foto albüme baş vurabilirsiniz. Zira resim biriktirmek ve albümlere yerleştirmek hepimizin severek yaptığı işlemlerden. Ama albümler bize neşe verici keyif verici değişik tasarımlarda olsa sizce de çok hoş olmaz mı? İşte bu isme özel olarak tasarlanacak yaş günü hediyesi albüm bu doğrultuda olacak ve paketi açan doğu günü sahibine orijinal kapağıyla büyük bir keyif yaşatacaktır. En güzel hediyelik eşyalar arasında bulunan ve sevdiklerinizde kalarak sizi temsil edecek bu albümle 7’den 70’e herkesi sevindirebilirsiniz.

Küçük büyük herkesin sabırsızlıkla beklediği en özel günlerden biri de doğum günleridir. Kutlanılması zorunlu hale getirilen bu özel günler bir gelenek haline gelmiştir. Her sene keyifle kutlanır, pastalar kesilir, hediyeler verilir. Sizde biricik arkadaşınızın bu seneki doğum gününde ona verdiğiniz sevgiyi ve değeri gösterecek çok özel bir hediye seçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü tam da bunun için!

Arkadaşa alınabilecek en özel ve en farklı doğum günü hediyesi olabilecek bu harika tasarım albüm sradan albümlerin çok dışında. Ahşabın dayanıklılığı ve güzelliğinden oluşan bu albüm, üzerine işlenecek olan çok özel doğum günü mesajınız ve arkadaşınızın ismiyle kalıcı bir hediyeye dönüştürülecektir. Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü içerisine arkadaşınızla geçirdiğiniz en güzel zamanların şahidi fotoğraflarınızı yerleştirdiğinizde bu hediyenin anlamını ve değerini ikiye katlayacaksınızdır.

Sizde arkadaşınıza unutamayacağı bir doğum günü hediyesi alacaksanız ve hediye bulamadım telaşına kapıldıysanız panik yapmanıza gerek yok! Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü arkadaşa hediye edilebilecek en özel hediye olacaktır. Acele edin ve hemen alın.

 

Doğum Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

En 18 boy 11 cm'dir.

  • 10 yaprak bulunur toplam 20 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm'dir
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.