Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Cüzdan » Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık
Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık

Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135358
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Beylere özel tasarlanan şık ve kullanışlı bir doğum günü hediyesi, Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık..

Değer verdiğiniz beylere eşi benzeri olmayan bir doğum günü hediyesi verme fikri kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

Erkeğe alınabilecek doğum günü hediyesi'nin kuralı basit; kullanışlı ve kalıcı olması.

Erkeklerin temel aksesuarlarının başında gelen cüzdanlar/kartlıklar, erkeğe alınabilecek doğum günü hediyelerinin en ideali..

Kullanışlı ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken cüzdanlar/kartlıklar erkek için seçilebilecek kurtarıcı birer hediye oluyor.

Erkeğin stilini ve yaşam tarzını yansıtan kartlıklar kullanışlı yapısı ve kişiye özel tasarımlarıyla harika bir hediye olarak beğenilerine sunuluyor.

Sportif stilini günlük yaşamına yansıtan beyler için tasarlanmış Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık, hakiki derisi ve zengin renk seçenekleriyle göz dolduruyor.

Tarz sahibi beylerin paralarını ve kartlarını düzenli bi şekilde yerleştirebilecekleri Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık kullanışlı yapısıyla hediye edeceğiniz beylerin vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelecektir ve böylesine klas bir hediye almak onları oldukça sevindirecektir.

Lacivert, kahverengi, siyah-kırmızı, siyah-taba renkleri arasında seçim yapıp stil sahibi beylere doğum günlerinde armağan edebileceğiniz Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık, üzerine kusursuzca işlenecek olan isim-soyisim ve doğum günü tarihi ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Sizde böylesine özel ve kullanışlı bir hediyeyi babaya doğum günü hediyesi, sevgiliye doğum günü hediyesi, erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak isimleriyle tasarlatıp satın alabilirsiniz.

 

 

Doğum Günü Hediyesi Deri Kredi Kartlık satın almadan önce bilinmesi gerekenler:
Ürün Özellikleri :
  • Ürün rengi ana renk siyah olmak üzere farklı renk kombinasyonları vardır.
  • Kırmızı, lacivert, yeşil, taba (Açık kahverengi) renk seçeneği vardır.
  • Ayrı yüzeylerde toplam 8 farklı kart cebi bulunmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.