X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​

Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto​

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138762
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü hediyesi olarak arkadaşa ya da sevgiliye unutulmaz hediye fikirleri arıyorsanız eğer Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hediye sahibiyle birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafı ahşap üzerine baskılatarak oluşturacağınız ve çerçevesiyle birlikte hazırlatacağınız bu ahşapfotonun üzerine dilerseniz isim baskısı da yaptırarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek bir hediye olan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto ile onlara unutulmayacak bir gün yaşatacağınıza emin olabilirsiniz.

Üstelik alınabilecek en güzel ahşap hediyelikler arasında yer alan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto'yu hediye sahibine vererek ona ne kadar çok değer verdiğinizi en sade biçimde gösterebilir ve aranızdaki samimiyet duygusunu güçlendirebilirsiniz. Sevdiklere doğum günü hediyesi olarak duygusal ve ilginç hediyeler sürprizler alarak onları şaşırtmak istiyorsanız eğer, Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto tam aradığınız hediye olacaktır. Özellikle anneler için doğum günü hediyeleri arasında yer alan bu mini boy ahşapfoto'yu annenize takdim ederek onu son derece mutlu edeceksiniz. Bu anlamda anneye en güzel hediyeler arasında bulunan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto ile ona vermiş olduğunuz değeri en anlamlı şekilde annenize göstereceksiniz. Anneme doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek kalmayacak! Hediye Fabrikası tarafından özel olarak sipariş edebileceğiniz bu mini boy ahşap foto ile anneye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız.

Anneye hediye olarak alınabileceği gibi ofis arkadaşına ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz masaüstü aksesuarları arasında bulunan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto ile hediye sahibini her anlamda şaşırtacak ve mutlu edeceksiniz. Doğum günü gibi özel günler için sevdiklere özel hediyeler almanın vermiş olduğu mutluluğu siz de içinizde yaşamaya hazır olun! Anneye, sevgiliye ya da iş arkadaşına doğum günü hediyesi olarak alacağınız bu ürüne baktıkça hediye sahibi her an sizi düşünecektir. Bu özel ürünü sakın kaçırmayın!

Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 17,5 x21.5 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Hem masa üstü, hem duvara asmak için uygundur.

  • Çerçeve dikey konumda duracak şekilde hazırlanmaktadır.

  • Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.