X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

159,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138770
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa doğum günü hediyesi almak istiyor ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız eğer, Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabileceğiniz Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'nun üzerine dilerseniz isim baskısı da yaptırarak ürünü kişiye özel bir hale getirebilirsiniz.

Ev hediyesi ya da ofis hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu ürün ile ofis arkadaşınızla aranızdaki iletişimi güçlendirecek ve daha samimi olma şansını artıracaksınız. Anısal bir niteliğe sahip olan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto ile sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Erkek ya da kızlara hediye olarak sipariş edebileceğiniz tamamıyla kişiye özel bir üründür. Ayrıca Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto gibi kişiye özel hediyeler kapıda ödeme seçeneğiyle sizi çelecek! Hediye seçiminde geç bile kalmış olsanız kapıda ödeme seçeneği sayesinde aynı gün içerisinde hediyeye sahip olabilirsiniz. Öte yandan sadece arkadaşa değil, abime doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken kişiye özel bir hediye seçeneği olan bu ahşapfoto ile abiye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız.

Doğum günü için alınabilecek en güzel ev aksesuarlari arasında yer alan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Ahşapfoto ile sevdiklere güzel ve unutulmaz bir doğum günü hediyesi verin! Bütün bunların yanında eşlere doğum günü sürprizleri için de tasarlanmış olan Doğum günü hediyesi bu ahşapfoto ile eşinizi şaşırtmaya hazır olun! Eşime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Gerek eşe, gerekse de arkadaşa veya kardeşe doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edeceğiniz anlamlı bir hediye seçeneği olan Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Ahşapfoto, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanıyor. Hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak bir kişiye özel hediye seçeneği olan bu ahşapfoto ile sevdiklere vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz. O halde daha fazla beklemeden bu ürünü hemen sipariş edin!

Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Duvara asmak için uygundur.

  • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.

  • Doğum Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.