X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Bira Bardağı » Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı
Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137725
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.

Arkadaşınızın yeni yaşını anlamlı bir hediye ile kutlayın! Erkeğe alınacak doğum günü hediyeleri konusunda en güzel hediyeleri tasarlayıp beğeninize sunan Hediye Fabrikası en yakın arkadaşınıza armağan edebileceğiniz Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı'nı da özenle tasarladı.

Biricik arkadaşınıza yaklaşan doğum gününde anlamını daima koruyacak bir hediye seçmeyi planlıyorsanız tercihiniz kesinlikle kişiye özel hediyelerden yana olmalı. Hediye edeceğiniz kişinin ismine özel hazırlanan kişiye özel hediyeler sıradan hediyelerin aksine daha kalıcı ve daha anlamlı. Sitemizin tasarımına imza attığı Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı üzerine yapılan özelleştirmeler ile dikkat çeken bir hediye. Bu özelleştirmeler lazer kazıma tekniği ile yapıldığından kalıcılığından asla bir şey yitirmiyor. Erkeklere alınabilecek hediyelerden belki de en iyisi olabilecek bu bira bardağı bira seven arkadaşınızın keyifle kullanacağı bir armağan olacak. Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı ile her bira içtiğinde siz değerli dostunu sevgiyle anacak, sizin gibi bir arkadaşa sahip olduğu için kendini çok şanslı hissedecek. En iyi hediye fikirlerinden biri olarak sizlere sunulan Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı ile en doğru seçimi yaptığınızı sevgili arkadaşınızın gözlerindeki mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

Üzerine hediye edeceğiniz arkadaşınızın isim ve soyismini, doğum günü mesajınızı yazdırabileceğiniz Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı'nı Hediye Fabrikası.com'dan satın almak ve ona doğum gününde sunmak isterseniz eğer tek yapmanız gereken özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletmeniz olacaktır. anlamını daima koruyacak bu hediyeniz ile hem güne anlam katmış olacak, hem de arkadaşınıza keyifle kullanacağı bir hediye vermiş olacaksınız.

 

Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 13,5 cm yüksekliğinde 8,5 cm çapında 500 cc kapasitelidir.
  • Bira bardağı Paşabahçe Pub modelidir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.